Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

A popełniłem sobie mema przy - 11 °C


@Prokurator_Bluewaffles:
dobre xD

polecę klasykiem, zawsze to wklejałem przy większych mrozach i piękna gównoburza w komentarzach xD

benzyniak>diesel

Wsiadasz sobie w mróz do benzyniaka
Pół obrotu rozrusznika i już jedzie
Kilka minut przy sprawnym termostacie i już płyn chłodniczy w temperaturze roboczej
Cichy mruk na postoju, przy przyspieszaniu w najgorszym razie delikatny hałas odkurzacza w przypadku 1.6 VTEC ( ͡° ͜
@Alakecz: nie. Napisałeś

że bez tankowania mogę dojechać

Nic nie wspominałes o kosztach, więc nie cwaniakuj.
Trzeba było powiedzieć, że oszczędności 5-10zl/100km są ważniejsze niż komfort. Bo na krótkich dystansach to diesel tak średnio mniej pali
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiotrFr: no jakby to się rozumie samo przez się, że jak nie muszę tankować to oszczędzam, bo nie muszę tankować, ale widać nie każdy musiał to zrozumieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Oszczędność 5-10 zł" chciałeś chyba powiedzieć "10-20zł/100km" zależnie od jednostki benzynowej. Porównywana 1.8 TSI do mojego 2.0 TDI pali 8l/100 km(1) czyli trasa jest o ponad 40% droższa więc jest to zauważalnie większy koszt podróży.

1.
@Alakecz:

no jakby to się rozumie samo przez się, że jak nie muszę tankować to oszczędzam, bo nie muszę tankować, ale widać nie każdy musiał to zrozumieć

Widać nie każdy miał w życiu jeden samochód, żeby wiedziec, że zbiorniki paliwa są różne. Jeden ma 35 l i przejedzie 500km a drugi 70 i zrobi 1000. Ten drugi mniej pali? xD
Nowe benzyny mało palą. Np 2.0tsi 280 masz 7 litrów w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiotrFr: no to fajnie cieszę się, aczkolwiek jak porównuje sobie mój samochód z takim samym tylko benzynowym to jest tańszy w trasie o jakieś 40% a w mieście o jakieś 20%.

No i napisałem że chodzi o Octavię więc można łatwo sprawdzić, że ma 55l zbiornik paliwa.