Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@defkor: owszem. Ale jeżeli uparcie nazywasz kogoś po swojemu, gdy ta osoba życzy sobie inaczej, to jest to oznaka braku szacunku, a także braku kultury rozmówcy. Co ci szkodzi to uszanować, masz jakiś powód, czy wyłącznie kieruje tobą chęć wyrażenia swojej pogardy?
@TenTypZez:

poniżanie

wow xD

kiedy lekceważenie i poniżanie drugiej osoby jest oznaką kultury i ogłady?


Jeszcze raz powtórzę nie do wszystkich debilizmów o jakie proszą mnie ludzie muszę się dostosować, a jeżeli to osoba jest na tyle chora psychicznie, żeby to odebrać za poniżenie to nie mój problem.
Są pewne zachowania, których nie muszę tolerować i ogólnie nie będą one przyjęte za brak kultury, a wręcz odwrotnie może być. Jak ten
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SlepyBazant: a na co ty liczysz, że twoja pogarda odmieni ich życie i zaczną żyć tak, jak ty chcesz? Skąd pogląd, że powinni?

@DrKittens: no nie musisz, możesz być chamem, twoje prawo. Nie każdy musi być człowiekiem na poziomie ¯\_(ツ)_/¯

@defkor: przecież to nie o moje życzenia chodzi. I co ma prawo do tego? Zgodnie z prawem możesz porozumiewać się samymi wulgaryzmami, ale nie zdziw się, gdy inni będą
Może zaczniecie sobie tatuować czerwone kółka na środku czoła?
Tak aby innym uświadomić z kim mają do czynienia. Nie, nie po to, aby urazić waszą wysokość, ale aby trzymać się od was na kilometr? Chyba jeszcze nam wolno decydować z kim chcemy się komunikować? Czy tego już zabroniono?
PS
Czerwone kółko nie służy do „headshotów”
: no nie musisz, możesz być chamem, twoje prawo. Nie każdy musi być człowiekiem na poziomie ¯_(ツ)_/¯


@TenTypZez: Dobra, chyba przeżyje, że ten drobny procent takich jak ty, których i tak w realnym życiu nie spotykam, którzy będą uważali mnie za chama, bo nie robię tego czego oni chcą i się do nich i ich definicji kultury nie dostosowuje xD
śmieszne jest to że prawdopodobnie nigdy w życiu takiej osoby nie spotkasz i nigdy nie będzie to twoim realnym problemem by się z nią komunikować. Ale zesrać się trzeba xD


@Nester86: No nie, jeśli w Faktach TVN i mediach promują tą całą wydumaną radę ds. walki z zaimkami i j. polskim to jest problem społeczny,a nie pojedyncze zaburzenia i trzeba z tym walczyć i wyśmiewać.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SlepyBazant: no to rozwiejmy wątpliwości - gdy ktoś cię poprosi, abyś zwracał się do niego w dany sposób, uszanujesz, czy uniesiesz się dumą?

@defkor: w przestrzeni publicznej, jak sam zauważasz. Jednak w codziennej komunikacji istnieje kod kulturowy nieustalony w prawie. Odrzucasz każdy aspekt dobrego wychowania, czy tylko ten wobec osób niebinarnych?