Wpis z mikrobloga

@TenTypZez: tylko to się nigdy nie ogranicza do "niech sobie mówią jak chcą", to wszystko zawsze idzie w parze z narzucaniem innych swoich ułomności, w tym przypadku do prób zmiany gramatyki języków istniejących od setek lat
  • Odpowiedz
@TenTypZez:

cierpisz z powodu czyjejś odmienności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tam nie cierpię :d
Nie mam zamiaru dostosowywać po prostu do małej grupki osób z pewnym zaburzeniami hormonalnymi, a już na pewno mnie nie #!$%@?ło, żebym uczestniczył w tej modzie wziętej wprost z twittera na tak zwane 'zaimki' xD
Używanie czegoś takiego w języku polskim to jest jeszcze wyższy stopień #!$%@? umysłowego, bo tutaj odmieniamy czasowniki
  • Odpowiedz
w tym przypadku do prób zmiany gramatyki języków istniejących od setek lat


@redemptor: no, to prawda, rodzaj nijaki w języku polskim nigdy nie istniał.

A nie, czekaj, wróć, cholera, jednak istniał.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@DrKittens: przecież nikt ci tego nie rozkazuje, ani nie zamierza. Jednak gdyby znana ci osoba by sobie tego zażyczyła, nie uszanowalbys? Przecież to zwykla kultura osobista.
  • Odpowiedz
@TenTypZez:

Jednak gdyby znana ci osoba by sobie tego zażyczyła, nie uszanowalbys? Przecież to zwykla kultura osobista.


Czyli jak się nie dostosuje do mody wziętej z USA i nie zacznę odmieniać połowy polskich wyrazów przez wymyślony z dupy rodzaj to jest objawem braku kultury osobistej?
Nie do wszystkich głupot o jakie proszą mnie ludzie muszę się dostosować
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@DrKittens: źle zrozumiałeś, albo celowo przekręcasz moje słowa. Gdy ktoś cię poprosi, abyś zwracał się do niego w dany sposób, to uszanowanie tego jest oznaką kultury. Uszanowalbys to, czy nie?
  • Odpowiedz
  • 12
@TenTypZez xD podchodzi do ciebie policja i patrzy w certyfikat, tam jest albo imie meskie albo zenskie, pan policjant nie bedzie czekal az sobie wymyslisz swoje koncowki xd to samo w pracy, kiedys zaczniesz pracowac i nie bedzie tak, ze np 1500 osob ma sie dopasowac do tentypzez z urojeniami xD
  • Odpowiedz
@TenTypZez:

Gdy ktoś cię poprosi, abyś zwracał się do niego w dany sposób, to uszanowanie tego jest oznaką kultury. Uszanowalbys to, czy nie?


Wszystko zależy w jaki sposób i na jakiej zasadzie.
Jeżeli to będzie coś totalnie z dupy to nie, bo jak pisałem nie do wszystkich głupot o jakie proszą mnie ludzie muszę się dostosować.
Mój szef może poprosić mnie, żebym zwracał się do niego szefie to pewnie tak zrobię,
  • Odpowiedz