Wpis z mikrobloga

@mgr_rybak: oooo cumplu ... moze cos na temat tego casio wiecej napiszesz? wady zalety , oczekiwania i rozczarowania ? mysle ze jakby to byl solar to w ciemno go biere. przy moim uzywaniu ( gownie noc ) to taka bateria po pol roku do wymiany
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muchabzz: proszę bardzo. Zauroczył mnie jego wygląd. Funkcji sportowych praktycznie nie używam. Moje czekiwania: pokaże kto dzwoni i odczyt powiadomień. Jako, że często pracuję w hałasie ma też informować wibracją. Wady: słabiutka i krótka wibracja bez możliwości zmian. Ekran "dzwonienia" mało czytelny (malutkie literki/cyferki) zmarnowane możliwości wyświetlacza. Do powiadomień trzeba się daleko doklikać. Nawet jak jakieś wyskoczy to nie można go od razu odczytać tylko klikanie. Ogólnie funkcje smart po macoszemu,
@mgr_rybak ja tylko Casio bo potrzebuje g shocka do pracy. Często rękami coś robię , często w deszczu , kurzu pyle , dobrego wibracje . Tak że te różne smarty mnie nie interesują. Do tego ja chcę zegarek który pokazuje czas ciągle a nie jakmsie na niego spojrzy. Ale ze względu na to że pracuje tylko w nocy to podświetlenie jest ważne. Dla tego solar. Zwykła bateria po pół roku a nawet