Wpis z mikrobloga

@UrbanCreature: mówisz? Rozwiń
Mialem ciekawe auto i zaproponowalem do filmu odpisał jakims takim sarkazmem ze nie chce mu sie jechac 500 km i to ja mam przyjechac do niego

Na autoblogu też widac w komentarzach swego rodzaju butę
I zastanawiam sie wlasnie czy brak kultury to element stylówy,podobnie jak np. mowienie na filmach w czasie jedzenia,czy plenery w slumsach na tle smieci czy rzeczywiście taki jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@6182: raczej on taki jest, sam Koziar (motobieda) który z nim pracuje gdzieś tam wspominał że ma "trudny charakter" i trzeba z tym się pogodzić

Na autoblogu to on w pełni pokazuje pazur, bo jest tam redaktorem naczelnym( co chyba zresztą się chwalil na yt) i nadużywa swojej "władzy". Dla przykładu - swieżo po rozpoczęciu tej całej pandemii napisał cotygodniowy artykuł, jak dobrze pamiętam, z przeglądem wiadomości. W tym artykule odniósł się do zastoju produkcji w branży motoryzacyjnej, wyraził zdecydowane zadowolenie, że zastopuje to konsupcjonizm i twierdził, że nimomu nie potrzeba następnego samochodu i etc. (co jest śmieszne mając na uwadze że on sam posiada parę samochodów mieszkając w stolicy, no i poprzedni artykuł na stronie to była recenzja jakiegoś pomarańczowego suva audi za prawie bańkę), co, no nie oszukujmy się, oburzyło ogrom ludzi, którzy zaczęli komentować i punktować jego wypowiedź. Co sie wtedy działo ( ͡° ͜ʖ ͡°), złomnik bronił się że to jego zdanie i jego portal i c--j wszystkim do tego a jak się nie podoba to w---------ć (bezpośrednio tego nie powiedział, ale kontekst był bardzo oczywisty), a na dodatek usuwał nieprzychylne komentarze, a nawet rozdawał permabany jak ktoś za mocno go wyjaśnił. To był moment w którym pokazal że jest zwykłym burakiem, któremu o------o od "sławy".

Zresztą na jutubie na filmach kilkikrotnie o coś się zesrał, chociażby o to że nie będzię jeździł c--j wie gdzie aby zobaczyć, co dość specyficznie podał, jakiegoś civika z 2004 roku. Lub to że w którymś filmie coś źle nosił maseczkę i ludziom się nie spodobało, po czym w następnym odcinku powiedział że rozwiązał problem tej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@UrbanCreature: do tego akcja z elektrycznym peugeotem 508 - napisał jakiś bzdurny artykuł ze nigdzie na mieście nie mógł naładować auta, francuskie.pl zrobił własny artykuł gdzie go wypunktowali to ten im pozew wysłał XD ogólnie kilka pozwów juz wyslal, choćby za komentarze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DiegoCosta: Jednak trochę zamotalem - chodzilo o to ze pisał do francuskie.pl o udostępnienie ip ludzi którzy pisali komentarze pod tyk artykułem bo chce pozwy wysyłać XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@DiegoCosta: Naprawdę? K---a ten człowiek to jest k---a kompletnie odklejony od rzeczywistości, zdaje on sobie sprawę że robi sobie sporą szkodę wizerunkową? Powiedz chociaż, że te jego pozwy doszły do jakiegoś skutku.
  • Odpowiedz
@UrbanCreature: ja tylko widziałem z kilkanaście jego filmików, jak był wrzucany na główną, a potem samo wyskakiwało mi w proponowanych. przecież tu nie trzeba nawet siedzieć w temacie by stwierdzić, że gość ma ego w------e w kosmos. praktycznie nie było filmiku, w którym by nie bóldupił o to, że ktoś napisał to czy tamto. rozumiałbym gdyby to był 2012 rok, a gość dopiero zaczynałby swoją karierę, ale obecnie to już
  • Odpowiedz
@DiegoCosta: @UrbanCreature: numer roku to był w momencie jak niby otrzymał nagranie z urbexu


dość charakterystycznej chałupy ze starymi gratami - jak ludzie zaczęli podawać lokalizację tego budynku to zablokował komentarze bo myślał że to coś da XD inny przykład: sranie o lpg w autach to stały temat, prawie za każdym razem musi akcentować jak ma w dupie jak się nazywa parownik czy inny element instalacji XD
  • Odpowiedz
@phsbdg: akurat złomnik ukrywał tak nieudolnie tą kryjówkę że chyba tylko ślepy by nie widział co to za budynek - a on był dość charakterystyczny jednak, no i były jego zdjęcia w internecie

  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: Odpowiedź na poziomie gimnazjalisty. Poważny pan redaktur wyglądający jednak trochę jak wykopek którego pierwszy raz wypuścili z piwnicy i zawieźli prosto do lumpeksu wciskając mu do ręki 100 zł na zakupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie gość jest bardzo chamski i ma ciężki charakter. Ciekawe czy ktoś w końcu go naprostuje za te teksty w necie :)
  • Odpowiedz