Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 125
Poskładałem bydlaka wczoraj. Czekał w kartonie od początku grudnia ale jakoś nie było wcześniej czasu. Poszło sprawnie, wszystko gotowe w ciągu godziny. Jedyny problem to dostęp do śruby mocującej manetkę droppera, nie za bardzo da się prostopadle przyłożyć imbusa. Z racji tego, że zatrzymałem się na etapie rowerów górskich jakieś 8-9 lat temu, to muszę rozgryźć parę nowinek. Ostatni rower MTB jaki miałem to 26" na aluminiowej ramie.

To jest rama L, ja mam 186cm wzrostu i wydaje się że dopasowanie jest idealne. Trochę się tego obawiałem, że jednak powinna być M-ka, bo to długi rower, ale L-ka pasuje jak ulał.

#rower
#canyon
skydancer - Poskładałem bydlaka wczoraj. Czekał w kartonie od początku grudnia ale ja...

źródło: comment_1640337475QsEttBTRGsec6PzXBuT5W0.jpg

Pobierz
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skydancer: do serwisu na regulację przerzutek, hamulców. Canyon jakoś tak nie dba o to by każdy rower był od razu gotowy do jazdy. Chyba zresztą w instrukcji masz że po pierwszych 100km to zrobić
@skydancer: Gituwa, też się przymierzam do tego modelu, tylko na slx. Mi z kalkulatora wyszło też L, a mam 184. Ciągle nie mogę się zdecydować na kolor. Oba mi się podobają. Szkoda, że nie ma gdzie zobaczyć i porównać. Obstawiam ze w styczniu - lutym rzucą nową dostawę.