Wpis z mikrobloga

Chodziłem, chodziłem - nie znalazłem nic ciekawego w prezencie na 25 rocznicę dla rodziców. Myślicie że jak im wsunę do koperty 200 funtów z liścikiem że to na jakiś krótki wyjazd albo urlop to będzie okej? Chciałem nawet im wykupić jakąś wycieczkę ale w dzisiejszych czasach kiedy wszystko potrafią zamknąć z dnia na dzień to chyba niezbyt mądry pomysł.

https://www.argos.co.uk/product/9171514 - takie coś w sensie 200 kosztuje, no to im równowartość do koperty dam.

#prezenty #uk #rodzice
  • 6
@luzak100: 25 grudnia. Portret myślałem ale z kościoła mają tak ciemne zdjęcia że ledwo ich widać a na cywilnym tata ma wąsa którego się teraz wstydzi i nawet jakbym im dał to by schowali w szafie zamiast powiesić nad łóżkiem czy coś xD

@SpoconyJamnik: O, czyli widzę że nie jestem sam w tej sytuacji. Moim rodzicom ciężko cokolwiek kupić bo im nic nigdy nie potrzebne i wszystko mają xD
@chef_r2r: Sobie to nie wiem, ale rodzicom coś chciałem dać :) Co ciekawe w przyszłym roku w lipcu będzie 50 rocznica ślubu moich dziadków, rodziców taty. To już osiągnięcie, bo dotychczas w naszej rodzinie nigdy nie było takiej okazji - albo facet umarł przed 50 rocznicą albo był rozwód ( ͡° ͜ʖ ͡°)