Wpis z mikrobloga

Jest i moja #wykopaka! od @r__k (nie mogłem znaleźć myślałem ze tam jest jedno _ xD) i sprawiła mi ogrom radości!

List - mówiłaś że Ci nie wyszedł, a bardzo fajnie mi się go czytało, bez spiny, na luzie i o to chodziło ;) A chyba najbardziej w #wykopaka lubię listy więc wiem co mówię! Dzięki za krzepiące słowa o moim opisie bo się przyłożyłem i niesamowicie mnie wk*rwiło jak mi go odrzucili bo “za mało punktów zaczepienia” xD Fajnie, że trafił “swój na swego”, w tym roku udało mi się to w obie strony! Myślę, że Twoje “dzikie opowieści” bedą kolejną inspiracją dla mnie w Nowym Roku do ruszenia tyłka z domu do lasu albo nad jezioro :)

Jeśli chodzi o zawartość paki to wszystko zapakowane w piękny papier świąteczny do pakowania ;) Po otwarciu rzuciła mi się odrazu w oczy caała maasa słodyczy, to chyba najwieksza ilość słodyczy jaką dostałem na raz w życiu! Dzięki! Jestem fanem kinderków których potrafię pochłonąć niesłychane ilości (tylko podczas pisania tego postu wciągnąłem całą paczkę 12 batonikow XDD). Przypominają mi się Święta za dzieciaka kiedy już po wigilii zostawałem w pokoju z prezentami w których było mnóstwo słodyczy i wcinałem tego prawie że do porzygu xD

Buff/komin od Vikinga - jestem ich fanem! Fajny wzorek i na pewno użyje, mam parę ale często zmieniam, w zimie nakladam po dwa, w lecie do spania na zimne noce, jestem łysy więc jeden jako chusta pod kask na rower, drugi na szyje - zastosowań multum :)

Kubeczek rowniez ekstra, mialem tylko gdzies jakis stary z Fjorda Nansena i zgubilem od niego zamkniecie. Aktualnie jestem na izolacji z powodu koronawirusa ale tylko wyjde na wolnosc to napelniam goracka herbatka i ide w las!

Serdeczne dzieki i Wesolych Swiat!

#pokapake
źródło: comment_1640284267A55PozY9YXFgkysazhtRtz.jpg
  • 4