Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R2D2_z_Sosnowca: oj tak, bieda powstała po to, by ją #!$%@?ć. Dobrze jest mieć czym, więc póki co ja tylko tak cichutko to mówię, ale marzenia wciąż są i chyba nie pozwolą mi przejść obok nich obojętnie, w pewnym momencie mnie wciągając. Raczej do wizji własnej firmy w pl (choć nie wykluczam, może być założona u sąsiada, podejście "prywaciarz to cwaniak" to jawna kpina), niż do all-in zagramanico, ale gdyby była możliwość
@cerbera: U Janusza na budowie ciężko mi było ugrać dolara podwyżki na dwa lata bo przez prawie 10 lat urosło może o piątkę. Potem musiałem zanotować potężny zjazd bo z $25/h musiałem startować znowu od $12/h bo zmieniłem branżę i byłem świeżo po collegu. I teraz tak:

U Amerykaninia w branży Designu od $12 do $20 doszedłem w mniej niż trzy lata i tylko dzięki temu, że w jeden dzień mogłem
@cerbera: No to widzę, że wiesz o co chodzi. Dla wielu ludzi z Polski tutejsza praca w takiej formie jak piszemy byłaby nie do zaakceptowania a brak urlopu macierzyńskiego trwającego półtora roku to zupełnie poza skalą. No cóż. Inny świat. Nikt nas siłą do samolotu nie wpychał i wiedzieliśmy na co się piszemy. Z drugiej strony nie znając tego wszystkiego co za tym stoi łatwo jest komuś powiedzieć że nam zazdrości