Wpis z mikrobloga

@pu100stan: to nie wódka tylko baijiu które jest najpopularniejszym alkoholem na świecie tak samo jak berek jest najpopularniejszym narkotykiem na świecie. Jeśli bierzemy pod uwagę ilości sprzedanego baijiu i liczbę ludzi ćpajacych betel.
i co myślisz że jak #!$%@?łeś do chin zdrajco narodu to jesteś jakiś zajebisty? Idź tam #!$%@?ć psy na obiad.


@vax666: przecież ja w tym waszym grajdołku to mieszkałem tylko do czasu ukończenia szkoły średniej. Studia i całe dorosłe życie spędziłem w cywilizowanych krajach. Nie próbuj porównywać mnie do was. To poza waszymi zdolnościami pojmowania świata.
ty powinieneś dostać jakąś nagrodę bo codziennie wchodzisz w gorące z powodu komentarzy które cię szkalują i dostają lawinę plusów. Pozdro panie niepopularny youtuberze z Chin


@NdFeB: pracuje na miano najbardziej znienawidzonego wykopka w historii
@LuckyStrike: jako, ze #!$%@? jestes (nie zaprzeczysz) a i ja do najmilszych nie naleze zapytam - jak liczona jest popularnosc beijinu i betelu (nie wiem jak odmienic, wiec #!$%@?)? Jesli ilosc ludzi pijacych to to oczywiscie, w azji jest w #!$%@? ludzi. A jak jest ztatystycznie na swiecie? Ile % ludzi np w ameryce, afryce, europie pije/cpa to? Bo statystyka to #!$%@? jak wiadomo.
@LuckyStrike: Okej, 1 wiadomosc byla zbywajaca - jestem na telefonie i reaserch na telefonie nigdy nie byl moja mocna strona, wole komputery. Ale juz druga wyjasnia mi wszystko - chodzi o popularnosc ogolna, wyprodukowane i sprzedane jednostki. Czyli prawdopodobnie chodzi o popularnosc wsrod jednostek na danym terenie, co nie zaprzecza temu, ze jest jednak najpopularniejszy.
Jak smakuje Baijiu? Najblizszy alkohol zachodni do niego w smaku?
@LuckyStrike: Ale wiesz, że przy takim trybie życia jakim się chwalisz na wykopie - "obfite, kupowane na mieście jedzenie i szkodliwe uzależniające używki" to długo dobrego zdrowia w tych Chinach raczej nie zachowasz?
( ͡° ʖ̯ ͡°)