Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#bekazpodludzi #zalesie #pracbaza #zdrowie #ciaza
Pracuje 3 lata jako ratownik medyczny.
Pierwszy raz mi się przytrafiła taka sytuacja w życiu.

Baba 22 lata z 120kg żywej wagi, przyjeżdżamy bo dostaliśmy zgłoszenie

"Strasznie ją boli brzuch, krwawi i coś ją uwiera w kroczu"
Okazuje się że babka rodzi, jedziemy z nią do szpitala - urodziła w karetce.

Baba nie miała zielonego pojęcia, że była w ciąży.
Dodajcie sobie fakt, że jakaś totalna patologia w jednym domu siedzi 8 typa a dom miał z 50 metrów
Wszędzie fajki i butelki po alkoholu.
Baba też całą ciąże piła i paliła.

Ja #!$%@? po tej akcji totalnie zwątpiłem w ludzkość.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c41c22ddfc93000ae0d91d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 84
  • Odpowiedz
@8kasica8 będą chcieli to sobie w najbliższej Żabce kupią a jak nie będą chcieli to szmatami dziecko będą przewijać zrobiłaś tego tragedię jakby nie wiem co się stało że pampersa nie ma w domu, matki z dzieckiem w domu nie ma jeszcze więc w czym problem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: niedawno podobny przypadek był w mojej rodzinie (nie patologia, wszyscy wykształceni, dobra praca). Kobitka się leczyła u endokrynologa (problemy z tarczycą), lekarka tak mocno wbiła im do głowy, że od leków nie zajdzie w ciążę, że wyparli to. Miała typowe objawy ciąży, ale lekarka tylko zmieniała leki, oni dla pewności zrobili test, który wyszedł negatywny (2trymestr). Poszli na sor bo myśleli, że to wyrostek atakuje albo woreczek a tu główka
  • Odpowiedz
TroskliwaKuropatwa: Dla ciebie patologia to to, że 9 ludzi (8 typów i 1 baba) jest w mieszkaniu? Nie pomyślałeś, że może część z nich jest gośćmi? Z twojej wypowiedzi wynika, jakby 8 typów mieszkało razem z tą babą a przecież nie wiemy, czy tak jest, czy nie.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@morghul: tragedię??? Wez zjedz jazynowej bo gwiazdorzysz. Wyprawkę dla dziecka kompletuje się wcześniej a nie po powrocie do domu...ale jak wnioskuję z wypowiedzi to nie miałeś doczynienia z tematem wiec nie ma sensu dalej dyskutować. Wesołych Mireczku
  • Odpowiedz
@69lukas69miami69: a kto później się ma zajmować tym upośledzonym i być może krótko żyjącym dzieckiem i kto ma na nie łożyć,bo z tego co wiem to państwo ma totalnie w dupie pomaganie rodzicom takich osób? Chyba,że dziadek na chmurce pomoże…
Weź idz frustracie gdzie indziej wylewać swoje żale..
  • Odpowiedz
@xydeN-: Ja jestem frustratem, tak? wg. mnie państwo powinno jak najbardziej pomagać osobom niepełnosprawnym, ale odbieranie tym ludziom prawa do życia, bo przecież nie będą w stanie kupić sobie mieszkania na własność, nie będą pracować tak intensywnie, jak inni ludzie, czy nie będą prowadzić kancelarii prawniczej, to jest nieludzkie. Nie jestem katolikiem, ale dla mnie takim ludziom trzeba pomagać, a nie odbierać im możliwość życia.
  • Odpowiedz