Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#bekazpodludzi #zalesie #pracbaza #zdrowie #ciaza
Pracuje 3 lata jako ratownik medyczny.
Pierwszy raz mi się przytrafiła taka sytuacja w życiu.

Baba 22 lata z 120kg żywej wagi, przyjeżdżamy bo dostaliśmy zgłoszenie

"Strasznie ją boli brzuch, krwawi i coś ją uwiera w kroczu"
Okazuje się że babka rodzi, jedziemy z nią do szpitala - urodziła w karetce.

Baba nie miała zielonego pojęcia, że była w ciąży.
Dodajcie sobie fakt, że jakaś totalna patologia w jednym domu siedzi 8 typa a dom miał z 50 metrów
Wszędzie fajki i butelki po alkoholu.
Baba też całą ciąże piła i paliła.

Ja #!$%@? po tej akcji totalnie zwątpiłem w ludzkość.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c41c22ddfc93000ae0d91d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 84
@ciasteczkowy_otwur: Oooo też lubię ten syndrom "sprawiedliwości" na świecie
Niektórzy ludzie przed ciąża robią badania czy wszystko git.
Prowadzą zdrowy tryb życia.
Podczas ciąży badania prenatalne.
Obchodzą się z ciążą jak z jajkiem.

Rodzi się mega chore dziecko.

Jakaś patuska rodzi dziewiąte z kolei dziecko, które ma we krwi 3 promile (to dziecko) i jest całe i zdrowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Morał: Patusy mają w #!$%@?
@ciasteczkowy_otwur: @kodecss:

z artykułu o geniuszu szachowym, obecnym mistrzu świata Magnusie Carlsenie:

Ból brzucha zastąpiło spalenie się psychiczne i kolejny dzień w partiach błyskawicznych też nie przynosił nic dobrego. "Wtedy pozostał mi już tylko jedna rzecz. Poszedłem do hotelowego pokoju, otworzyłem minibar. Wyjąłem wódkę rosyjską, albo kazachską, wypiłem w 15 minut tyle, ile mogłem i wróciłem do gry" - relacjonował. "Najpierw ludzie zaczęli się zastanawiać: dlaczego ten facet, który wyglądał
@kodecss: miałem podobną refleksję kiedy moja żona była w ciąży. Chodziliśmy na badania prenatalne, ja byłem dość wyluzowany ale moja żona miała schizy bo jakiś parametr nie taki, że trzeba sprawdzić to czy tamto. Ostatecznie urodził się zdrowy syn ale tylko dzięku doświadczeniu lekarzy bo mało brakowało, że poród byłby z mega komplikacjami.

W tym samym czasie nasza dalsza znajoma (też w #!$%@? otyła) dowiedziała się, że jest w ciąży chyba
@kodecss @Kshaq: to jest jedna z najbardziej niewytłumaczalnych rzeczy na świecie, może jacys "pogromcy mitów" się za to wzięli i przynajmniej trochę postarali wytlumaczycz?¯\_(ツ)_/¯
Jedyne co mi przychodzi na myśl, to "efekt/syndrom karalucha"(nazwa wymyślona), organizm nastawiony na syf się uodparnia i lepiej radzi, niż "chuchany i dmuchany", często aż za bardzo.

@8kasica8: "pampers", czyli ubrania, wszelkie kosmetyki, łóżeczko, wózek, fotelik, już pomijając inne dodatkowe rzeczy. Swojej kasy na pewno nie