Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#bekazpodludzi #zalesie #pracbaza #zdrowie #ciaza
Pracuje 3 lata jako ratownik medyczny.
Pierwszy raz mi się przytrafiła taka sytuacja w życiu.

Baba 22 lata z 120kg żywej wagi, przyjeżdżamy bo dostaliśmy zgłoszenie

"Strasznie ją boli brzuch, krwawi i coś ją uwiera w kroczu"
Okazuje się że babka rodzi, jedziemy z nią do szpitala - urodziła w karetce.

Baba nie miała zielonego pojęcia, że była w ciąży.
Dodajcie sobie fakt, że jakaś totalna patologia w jednym domu siedzi 8 typa a dom miał z 50 metrów
Wszędzie fajki i butelki po alkoholu.
Baba też całą ciąże piła i paliła.

Ja #!$%@? po tej akcji totalnie zwątpiłem w ludzkość.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c41c22ddfc93000ae0d91d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 84
Pracuje 3 lata jako ratownik medyczny.

Ja #!$%@? po tej akcji totalnie zwątpiłem w ludzkość.


@AnonimoweMirkoWyznania: mordo, przed Tobą jeszcze wiele: żarówki w dupie, kulki gejszy w cewce moczowej, rodzina przywożąca babcie na święta do szpitala i uciekająca w #!$%@? od razu po przekazaniu, obszczane menele wymagające umycia przez konkretną pielęgniarkę itp itd. Trzymaj się w tym ratownictwie
@Alcoholic_Desacrator: A gdyby nie było żadnego socjalu, to ta wesoła rodzinka przestałaby istnieć ¯\_(ツ)_/¯ świat jest prosty! dlatego w USA (a tam kto nie pracuje ten nie je) nie ma patologi!

Tym dzieciom z FAS, które się urodzą najlepiej nie dać również żadnej pomocy, bo przecież wolny rynek pozwoli im na godne życie.
@kodecss: Kobiety w tych biedniejszych domach zachodzą w ciążę wtedy kiedy powinno się zachodzić w ciążę, czyli około 18 roku życia. Zauważ, że ta "nowa normalność" jest tak naprawdę szkodliwa i zmierzamy nieuchronnie do idiokracji, bo inteligentni i wykształceni ludzie nie chcą mieć dzieci.

Po co nam - ludziom te wszystkie wygody tego świata, jak dostęp do wody pitnej, elektryczność, automatyzacja przemysłu, samochody, skoro nie chcemy mieć więcej
@Alcoholic_Desacrator: To gdzie jest ten bastion normalności do której powinniśmy zmierzać? wskaż mi jeden kraj, który nie oferuje dosłownie żadnej pomocy biednym ludziom. Jeżeli ta "normalność", która powinna być wzorem do naśladowania dla innych krajów jeszcze nie powstała, to zastanów się, czy aby na pewno nie jest to utopia.
@AnonimoweMirkoWyznania: w programie "Historie wielkiej wagi" o grubasach powyżej 300 kilo była historia potwornie tłustej kobiety. Schudła pierwsze 10 kilo, pojechała na kontrolę do lekarza i nagle w drodze powrotnej zaczęła krwawić, wezwano karetkę, przewieziono ją do szpitala. Okazało się że dostała pierwszy raz od 10 lat normalny okres, bo organizm był w szoku od dietetycznego jedzenia i sportu.
@AnonimoweMirkoWyznania: niektóre panie przechodzą ciążę bezobjawowo, moja znajoma w 6 msc się dowiedziała dopiero i to przypadkiem (ʘʘ) szczególnie przy takich wielkich rozmiarach jest problem gdy pewnie ani okresu, organizm cały rozstrojony, a niezdrowa dieta zapewnia rewelacje żołądkowe. Szok tej pani musiał być ogromny.
na medycynie sądowej babka mi opowiadała, że lekarz z rodziną wracał jakimś offroadowym samochodem z kina czy innego teatru i na Starych Bałutach zaatakowały ich jakieś patusy. gościu chwile czekał na rozwój wydarzeń, ale jak zaczęli nawalać w szyby to ich staranował, odjechał i wezwał służby. co się okazało? że jakaś patusiara w ciąży położyła mu sie pod koła, bo myślała że nie odważy sie jej przejechac, nie wpadła jednak na to,