Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak można odczuwać dumę z tego, że się posiada ten paszport covidowy i się go okazuje w restauracjach i w ogóle. Ja rozumiem, że takie osoby mają przez wszystkie media wyprane mózgi tą propagandą covidową, ale zrozumcie, że ci wszyscy co krzyczą o obostrzeniach, dystansach, maseczkach i w ogóle, to poza ekranami mają na to wszystko #!$%@? i żyją ponad to i nawet ponad prawem (patrząc na to co #!$%@?ł Kraśko, który przez 6 lat jeździł bez prawka XD). To jest po prostu obrzydliwe jak ci wszyscy ludzie szczują na niezaszczepionych przedstawiając ich jako antyszczepionkowców. A co ciekawe, zapraszają takich ekspertów, którzy o takich jak ja, czyli zaszczepionych dwiema dawkami, ale niekoniecznie chcącymi szczepić się trzeci raz i kolejny, mówią, że jesteśmy antyszczepami XD

Zresztą, nawet w mojej rodzinie, gdzie są niektórzy, którzy tak się boją i nawołują do obowiązkowych szczepień i są zwolennikami lockdownów, są hipokryci którzy nie widzą problemu by się bawić na weselach, chodzić na masowe protesty itp. I tak samo jest z politykami, nawołują do segregacji sanitarnej, do lockdownów, maseczek, a potem widzimy ich wszystkich PONAD PODZIAŁAMI na imprezie u pana Mazurka, który w radiu dla niepoznaki zadaje niewygodne pytania.

Wątpię by się to szaleństwo zatrzymało i za pewne moje przemyślenia są szurskie, ale kurde, będąc w galerii we Frankfurcie, to człowiek się czuł jak jakiś kod QR. Człowiek wyjdzie na jakąś psychiczną prostą, to trafi na #!$%@? czasy.
#koronawirus #przemyslenia
źródło: comment_1640194501kgqZ2aYHsJgamimNdwjNmK.jpg