Wpis z mikrobloga

@Morritz Ale ten chłop to debil, już po paru sekundach to słychać. Ma racje z tymi maseczki, ale to w jaki sposób zwraca się do innych ludzi tu akurat tych funkcjonariuszy to zwykłe chamstwo.
  • Odpowiedz
@Morritz: choć nie lubię tego typu wrzutek, to zgadzam się z nagrywającym, bo albo się podejmuje interwencję na jakiejś podstawie prawnej albo nie i daje się ludziom spokój, w innym przypadku jest to gnębienie i straszenie ludzi - tak jak nagrywający zauważył.

-co chcecie ode mnie?
-zwracamy uwagę
-ok, to mogę iść?
-nie, bo
  • Odpowiedz
@Morritz: z całym szacunkiem ale to jest wzorowy przykład szura który się "wytrenował" właśnie do takich pokazówek xd. Nawet celem tego nagrania nie jest żadne robienie dowodu do sprawy sądowej tylko w głównej mierze złapanie kilku lajków od średnio rozgarniętych osób na internecie, widać ze zwraca się do widzów xd.
  • Odpowiedz
@Morritz: lepiej stracić 10min i kłębek nerwów na takie pierdoły z policją zamiast usmiechnąć się, założyć tą maskę Z GRZECZNOŚCI na minutę i zaraz zdjąć jak pójdą skoro noszenie "kagańca" jest nielegalne ? Ja tam bardziej szanuje swój czas niż rządowe restrykcje i noszę maskę z grzeczności przed innymi, sam wiem, że ona nie działa ale przynajmniej za zaoszczędzone minuty na kłótniach z ludźmi, którzy mogą mieć takie same poglądy
  • Odpowiedz
Ale ten chłop to debil, już po paru sekundach to słychać. Ma racje z tymi maseczki, ale to w jaki sposób zwraca się do innych ludzi tu akurat tych funkcjonariuszy to zwykłe chamstwo.


@Banicjusz: oo pan bagieta sie wlasnie ujawnil na wykopie
  • Odpowiedz
@anonimek123456: co tak mało? 500k, licytacja majątku i zakuć w dyby na miejskim rynku, za takie ciężkie przestępstwo jak brak maski kara powinna być sroga jak mróz na Syberii
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Morritz: od razu słychać, że nagrywający to dzban. Sam nie popieram i nie chodzę w tych maskach, ale gość zamiast jakoś merytorycznie podejść do tematu i normalnie rozmawiać to robi wokół szum i nadziera jape byle by tylko atencja w sieci się zgadzała.
  • Odpowiedz