Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077 #cdprojektred #gry

Ta wypowiedź to już chyba szczyt januszostwa i pokazuje całą mentalność dzbanów w zarządzie CD Projekt RED xD

W dupie mamy jaką grę robimy, jaki gameplay i jakie mechaniki będą pasować do stworzonej przez nas idei i świata. Ważne odklepać z listy to, co jest teraz popularne i się sprzedaje i jakoś to będzie. Bo jak to? Nasza gra z otwartym światem w wielkim mieście pełnym ludzi i NPC ma mieć system przestępstw i policji? Przecież taki Elden Ring, co się dzieje na pustkowiach gdzie jest mało ludzi i praktycznie nie ma żadnych siedlisk/wiosek, nie będzie go miał xDDDD

Pierwsze 3 gry to się im chyba przypadkiem udały. Albo dlatego, że wtedy jeszcze mieli u siebie w miarę ogarniętych gości, co mogli podciągnąć idiotyczne zamysły, ale od czasu premiery W3, większość programistów i inżynierów odeszła ze studia, więc mało kto został z doświadczeniem.
FoolyKewly - #cyberpunk2077 #cdprojektred #gry

Ta wypowiedź to już chyba szczyt ja...

źródło: comment_1640125709I4WxoOKwcGfXYTJbufUQ4I.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
ak były pościgi samochodowe z gangusami to powinny być z policją, prawda?


@MerytorycznieNiepoprawny: nie, skąd ten pomysł?

W ogóle to o czym my rozmawiamy.


no o tym, ze redzi zapewniali, ze beda poscigi z policja, ale ich nie ma i redzi oklamali. Problem w tym, ze nigdzie nie zapewniali o tej konkretnej funkcji. Jedyny argument to to, ze w 2018 tech demie dla zamknietej publicznosci, ktore po jęczeniu i narzekaniach graczy
  • Odpowiedz
chce ci się pisać takie elaboraty, bo spytałem w którym miejscu/kiedy informowali, że w grze będa pościgi z policją? I zamiast odpowiedzieć to jedziesz z tyrradą jak to cyberpunk bad. Nie ważne czy bad, czy good, czy komuś sie podoba, czy nie - po prostu dyskutujmy o faktach jak dorośli ludzie.


@pablo397: No napisał Ci chłop jak na miedzy, że miał zignorować, ale nie mógł przejść obojętnie. Najwyraźniej go wkurzyłeś usprawiedliwiając
  • Odpowiedz
@Prezydent_Polski: ale co to wszystko ma do rzeczy. super ze masz swoja opinie i chcesz sie nia podzielic, doceniam za chęci do pisania, ale co to wszystko ma do rzeczy. post OPa dotyczył konkretnej rzeczy i do tego sie odnioslem. kolega wyżej wnosil, ze redzi oszukali, bo nie dowiezli kolejnej obietnicy a ja po prostu poprosilem o wskazanie, gdzie obiecywali te poscigi z policja. a zamiast tego otrzymuje elabaroty o calej
  • Odpowiedz
I po roku od premiery niewiele poprawili


@MerytorycznieNiepoprawny: W ten sam czas po premierze Wiedźmina 3 to już wychodziło "Krew i Wino" i gra kończyła swój cykl. Tutaj dostaliśmy kilka patchy, może z dwa pojazdy i skórkę dla Silverhanda, dzięki której wygląda jak przypadkowy ćpun z ulicy xD

@Prezydent_Polski: Najbardziej mnie rozwala, że CDPR budował sobie obraz studia, które jest dla graczy i nie stosuje takich samych praktyk, co inni
  • Odpowiedz
zawsze mieli trochę brudu za uszami i każda ich gra wychodziła w bólach


@FoolyKewly: No, co #!$%@? przy okazji premiery gwinta to mnie aż do dziś skręca. Gra w becie była dwa lata (!) i była dość popularna, powstała wokół niej spora społeczność. Nagle wymyślili, że przy wyjściu z bety zmienią wszystko za co ta gra była chwalona i w tydzień po premierze wszystko się #!$%@?ło. A czemu? Bo wymyślili, że
  • Odpowiedz
nie, skąd ten pomysł?


@pablo397: No ja #!$%@?ę XD Mam ci przeliterować, że to jest standardem od 1997 i nawet bez obietnic powinno się to znaleźć w grze z 2021 z policją i samochodami? Jak tego nie rozumiesz to nie będę ci robić pracy magisterskiej z didaskaliami odwołującymi się do całej historii gamedevu aż do Ponga pisząc to samo na 5 różnych sposobów. Mam lepsze rzeczy do roboty niż się przepychać
  • Odpowiedz