Wpis z mikrobloga

czyli nie wiesz, ale mielisz ozorem


@PanKracy582: Czyli wytumaczyłem ci, a ty tupiesz nóżkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

typowy cwelmod ¯_(ツ)_/¯

Chyba nawet nie rozumiesz co rozszyfrowałeś xD
@sajnguri800: A może tak dla odmiany zamiast ciskać się o skutki, i walcząc z potrzebami społeczeństwa by dzielić je jeszcze bardziej, walczmy z przyczynami i zapobiegajmy im? Miasto osrało budowę jakiegokolwiek parkingu w tym miejscu, biorąc w łapkę od prywatnego inwestora który sobie postawił płatny parking, to niech się nie dziwi że ludzie się buntują. Niech miasto robi jakiekolwiek bezpłatne parkingi coby ludzie mieli gdzie zaparkować, zamiast ciągle robić gałę prywatnym
Czyli wytumaczyłem ci, a ty tupiesz nóżkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod:
typie, spytałem wyraźnie:

który to przepis reguluje? :)

dowiedziałem się, że

Z ogólnych przepisów stanowiących o obowiązkach samorządów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


ty widzisz co piszesz czy niezbyt?

pytam który, dowiaduje się że: no tam z tego

xD
@sajnguri800: to okolice siedzimy PKOl'u na Wisłostradzie? Jeśli tak, to tam jest tyle biurowców, że jeszcze przed poszerzeniem strefy taki widok był codziennością.
@cwlmod: Tak zamieńmy całe centra miast w parkingi, w końcu miasta są z gumy a ludzie najbardziej lubią spędzać czas wolny z widokiem na parkingi i autostrady przecinające miasta xd

Niby z jakiej paki miasto ma ci zapewnić za darmo kawałek samej ziemi która może być warta kilkadziesiąt a nawet kilkaset tysięcy? Bo ty MUSISZ przyjechać samochodem. I oczywiście nie ma żadnego przepisu ze miasto ma zapewniać miejsca parkingowe
Zgodnie z treścią Konstytucji RP zadania publiczne służące zaspokajaniu potrzeb wspólnoty samorządowej są wykonywane przez jednostkę samorządu terytorialnego jako zadania własne.


@PanKracy582: Ssij xD
@cwlmod: Ale z ciebie mentalny seba xd dobra #!$%@? już, ja do niego jak człowieka a on ślina pluje na około. Skąd w tobie tyle jadu? Słupki gdzieś postawili i już nie możesz parkować za darmo w centrum na trawniku?

Wiadomo ze miasta wyludniają się bez samochodów xd dlatego najpopularniejsze miejsca w miastach to chociażby deptaki i bulwary gdzie samochodów nie ma. To ma sens

https://www.fastcompany.com/3043665/banning-cars-can-be-good-for-business

Jasne nie mam argumentów. Ty
@cwlmod: Jeszcze zgłosił mój komentarz jak odpyskowalem ci na to jak zacząłeś mnie wyzywać od debili xd ale zakompleksiony z ciebie maluczki człowieczek. Napluć ci w mordę to jak nic nie zrobić

Poza tym pewnie z ciebie taki prawilniaczek ze gardzisz ludźmi którzy wysyłają zdjęcia złe zaparkowanych samochodów na straż miejska? A sam jesteś pierwszy do bycia konfidentem xd