Wpis z mikrobloga

Wczoraj usłyszałem rozmowę dwóch młodych dziewczyn które podniecały się wyglądem jakiegoś typa. Oczywiście oceniały go że jest "ciacho, boski, fajny" ale jedna powiedziała że nie mogłaby być z nim w związku bo jest za bardzo atrakcyjny. Doszedłem do wniosku że z takim Chadem jest jak ze sportowym samochodem typu Ferrari czy Porsche. Fajnie jest przejechać takim autem powiedzmy 100 km, poczuć moc silnika, adrenalinę spowodowana szybka jazda, nacieszyć wzrok wyglądem karoserii. Gorzej wygląda sytuacja jeśli chodzi o utrzymanie takiego cacka. Koszty napraw, nowych części są kosmiczne, dużo pali paliwa a i złodzieje tylko czekają na chwilę nieuwagi by ukraść z garażu. Taka sama sytuacja jest w przypadku związku z Chadem. #rozowepaski marzą o upojnej nocy z takim typem ale niekoniecznie już o związku, z tego powodu że musiały by cały czas się starać i adorować takiego bożyszcza, nie mówiąc już o tym że inne laski próbowałyby odbić samca. A 90% #p0lek jest leniwa i uważa że to facet powinien się starać o kobietę to odpuszczają związki z chadami.
#blackpill
  • 15
@juanpablotwo: Kobiety są też naiwne - teraz nie chce, nawet pewnie wydupczyć by mu się nie dała, żeby nie wyjść na dziwkę, ale jakby jej powiedział "Habibi, kokamciem, Jesteśpiemkna" to dałaby się przekonać, że jednak zasługuje na tego księcia po wieki.
@juanpablotwo Nie masz racji one tak naprawdę chciałby być tylko z czadami ale zdaja sobie doskonale sprawę że to jest zapylacz na dupie nie usiedzi i dla nich przespanie się choć raz z takim to duży sukces. Nie łykaj tych gówien co one mówią "wykorzystał i zostawił" one doskonale to wiedziały ale jakaś "obrona" musi być bo przecież nie powie ci w prost że się pusciła choć zdarzają się takie witaminki ale
@juanpablotwo: Nie odpuszczają związku z chadami, tylko są przez chada wyruchane i kopnięte w tyłek, a potem płaczą koleżaneczkom w rękach ,,jaka ja byłam głupia". Żadna laska mając do wyboru chada i nie chada, nie wybierze tego drugiego.

Laski wielokrotnie odrzucane przez przystojniaków wchodzą w związki z typowymi mireczkami po informatyce oszukując siebie i jego. Niczego nieświadomi kolesie są wniebowzięci, bo gówno by spod siebie zjedli, żeby być z daną laską
@juanpablotwo: Tak jest. Słuchaj dziewczyn i bierz to wszystko na poważnie… po prostu laska uprawia cope. Wie, ze ma nikłe szanse na stały związek z chadem, wiec racjonalizuje sobie, ze wcale tego nie chce i woli beciaka na stałe, a chada tylko ma ons.


@Blackmore: I tak i nie. Czasami bierze sie gorsze dupy, zeby miec do kogo zadzwonic o 2 w nocy jak cisnie. Czasami nie wyjasnia sie im