Wpis z mikrobloga

@PogromcaPatusow: ja rozumiem, że z myśleniem i użyciem głowy jest słabo. Ogólnie taka przypadłość prawaków, rzadko jej używają.

Wiec przedstawię ci sytuacje tak, abyś swoją tępa głową zrozumiał co się dzieje.

To nie jest walka o TVN, to są protesty o wolne media. Pierwsze.

Widzę, ze pamięć myszki miki po prawej stornie pozostaje niezmieniona, i propaganda siana jak za PRL ze strony TVP nie jest już dla was żadnym problem. Dzielenie
@Norbercikk: Wiesz, że ten wysryw co wyprodukowałeś w ogóle nie odnosi się do mojego komentarza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lecz znaj moją dobroć już się odniosę do tego wypierda choć telewizja nie wcale nie obchodzi bo oglądam jej tyle ile screenów na wykopie widzę z tvp czy tvnu. Te całe prawo przejdzie, a tvn sobie zrobi stacje na słupie z Polski dziękuję za wysłuchanie. Przynajmniej podatki zaczną
@Hylfnur: Nie jestem antyszczepem, a wytykanie hipokryzji to nie jest wcale budowanie osobowości. Chyba oecd miało rację, że 40% ludzi w Polsce nie potrafi czytać ze zrozumieniem i tu nachodzi mnie zmartwienie, że tacy posiadają prawa wyborcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PogromcaPatusow: typie, ty nie wytykasz hipokryzji, ty nakładasz swoje dychotomiczne myślenie na sytuację która temu nie służy, ty mówisz coś takiego: "skoro człowiek mówi że brzydzi się przemocą i przemoc powinna być karana i nie powinno się z niej korzystać, to dlaczego jak tego człowieka zaatakowano to używa przemocy by się bronić? mmm sounds like hipokryzja", no brawo, dychotomia w pełnej okazałości