Wpis z mikrobloga

TVN namawiał do segregacji sanitarnej. FAKT
Czy to powód do zamykania JEDYNEJ ogólnodostępnej stacji, która najlepiej opisuje afery PiSu? W dodatku z jawnym pogwałceniem wolności gospodarczej? OCZYWIŚCIE ŻE NIE!!!
P.S Pamiętajcie, że to PiS, najczęściej nawet bez ustawy, wprowadzał i wprowadza obostrzenia a nie TVN, który wyraża tylko OPINIĘ.

A jak ktoś mi napisze w kom inaczej to:

Nobody32 - TVN namawiał do segregacji sanitarnej. FAKT
Czy to powód do zamykania JED...

źródło: comment_1639932502JnbPuriHMFQsbsFpytouq5.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
a nie TVN, który wyraża tylko OPINIĘ.


@Nobody32: Chwileczkę, dziennikarze nie są od wyrażania opinii, tylko od podawania sprawdzonych faktów. Mam czuć współczucie dla ludzi, którzy nie wykonują należycie swojej pracy, ilekroć chodzi o pieniądze amerykańskich koncernów farmaceutycznych?

@wstreczyciel: Tak było 50 lat temu, dziennikarze od dekad są tez od wydawania opinii
  • Odpowiedz
@mayek: Pamiętam nagonkę TVN jak to mieli problem, że niezaszczepieni mają nadal ochronę w postaci praw człowieka, jakim prawem oddychają tym samym powietrzem, ogólnie to czemu żyją i śmią wychodzić z czterech ścian. Zajebista wolnościowa stacja.
  • Odpowiedz
@Nobody32: ja ich już nigdy nie będę szanował za dzielenie ludzi na lepszych i gorszych, bo to przez nich potem wszyscy mamy po dupie. Ale uważam że powinni mieć prawo do wygłaszania takich opinii nawet takich które mi się podobają. Jednocześnie też uważam, że za nawoływanie do nienawiści powinni ponieść konsekwencje prawne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Nobody32:

TVN po prostu sugeruje, że lepszą formą walki z covid jest to co robi większość państw zachodniej Europy.

Na pewno jest lepszą formą wprowadzania systemu oceny społecznej. Z pandemią jak niby walczy to w sumie nie wiadomo ani nie ma danych aby walczył.

Podobnie mówią o tym np. lekarze,
  • Odpowiedz
Typie, zamykają Ci jedyną stację tv która była w stanie informować o wałach rządu, a Ty temu przyklaskujesz?


@mayek: Od momentu jak grają stroną Baćki w sprawie konfliktu na granicy to mam na nich #!$%@?. Niech giną jak nie potrafią kierować się interesem kraju,byle robić nagonkę antyrządową jakimkolwiek kosztem.
  • Odpowiedz