Wpis z mikrobloga

TVN namawiał do segregacji sanitarnej. FAKT
Czy to powód do zamykania JEDYNEJ ogólnodostępnej stacji, która najlepiej opisuje afery PiSu? W dodatku z jawnym pogwałceniem wolności gospodarczej? OCZYWIŚCIE ŻE NIE!!!
P.S Pamiętajcie, że to PiS, najczęściej nawet bez ustawy, wprowadzał i wprowadza obostrzenia a nie TVN, który wyraża tylko OPINIĘ.

A jak ktoś mi napisze w kom inaczej to:

Nobody32 - TVN namawiał do segregacji sanitarnej. FAKT
Czy to powód do zamykania JED...

źródło: comment_1639932502JnbPuriHMFQsbsFpytouq5.jpg

Pobierz
  • 35
@wstreczyciel: TVN po prostu sugeruje, że lepszą formą walki z covid jest to co robi większość państw zachodniej Europy. Podobnie mówią o tym np. lekarze, których zapraszają. W TVP przecież też mówią to samo, tylko lżej bo tak Kurski kazał. A co do pieniędzy to też tylko twoja opinia. A co do pracy, to nie znam lepszego programy w Polsce niż superwizjer czy czarno na białym (przynajmniej jeśli chodzi o różne
@Nobody32: Przeczytaj jakich słów używasz aby sformułować zdania w obronie TVN:

wyraża tylko OPINIĘ

po prostu sugeruje


A ja bym chciał, żeby dziennikarze SPRAWDZALI i BYLI PEWNI a nie mieli opinie i coś sugerowali.

Tu chodzi o podstawowy instynkt samozachowawczy


@Rapidos: I tu masz rację.

Jakoś nie pamiętam aby TVN przepraszał nas za to, że po jego proamerykańskiej narracji wysłaliśmy wojska do Iraku aby odebrać Saddamowi broń masowego rażenia, która
Tu chodzi o podstawowy instynkt samozachowawczy, bo odbierane jest m.in. Twoje prawo do dostępu do niewygodnych dla władzy informacji.


@Rapidos: Przepraszam, że ciągnę jeszcze ten temat, ale mi się jeszcze przypomniała ważna, a może wręcz fundamentalna dla demokracji sprawa.

Julian Assange ujawniał to co jest tak cholernie ważne, że o tym piszesz - niewygodne dla władzy informacje. Czy widzisz jak zawzięcie bronią go przed amerykańską zemstą dziennikarze światowych mainstreamowych mediów?

Ja
@mayek: @Reepo: Dla Was obu mam takie moje wspomnienie.

W archiwach Polskiego Radia musi być archiwalna audycja z roku mniej więcej 2009. Wszedłem wtedy na chwilę do kuchni a zostałem do końca tej audycji, bo była tak wstrząsająca.

Były korespondent polskich mediów w Belgradzie wspominał o wydarzeniach z roku 1999. Wtedy NATO bombardowało Serbię za czystki etniczne w Kosowie. Największe wrażenie zrobiła na mnie następująca informacja:

Jeszcze przed rozpoczęciem interwencji
Ja bym chciał poznać sprawdzone informacje a opinię wyrobię sobie sam


@wstreczyciel: No i niby gdzie ją poznasz? Zawsze ktoś tę informację przedstawia, a co za tym idzie nadaje jej jakiś ton czy wydźwięk. Nigdzie nie znajdziesz informacji pozbawionej czyjejś opinii.

Nadal nie mogę zrozumieć, zamknięcie stacji która jeszcze jako tako gwarantowała informowanie o wałach rządu.
Teraz tego nie będzie, więc niby jak będzie lepiej? Co z tego że Ty przeczytasz
Nigdzie nie znajdziesz informacji pozbawionej czyjejś opinii.


@mayek: Dlatego nie oglądam telewizji. Nie ma sensu słuchać ludzi, którzy mówią do kamery to, co wydawca programu kazał. A wydawcą sterują przełożeni poinstruowani przez właścicieli stacji.

W zeszłym roku doszło w USA do największego w XXI wieku wycieku z rurociągu. Colonial Pipeline pękł na terenie rezerwatu przyrody i przez kilka dni nikt tego nie wykrył, bo właściciele rurociągu oszczędzali na zabezpieczeniach. Oprócz stacji
Jak Ci się podobają amerykańskie standardy dziennikarstwa? Warto ich bronić?


@wstreczyciel: Ale tu nie ma alternatywy. Zresztą czemu uważasz że informacje z internetu są pozbawione wpływów wielkiego biznesu? O awarii rurociągu w tv nie mówili a w necie było?

Gdybyśmy mówili o zastąpieniu tvn24 innym programem gwarantującym wyższy poziom, to bym Cię zrozumiał.
Ale tu mówimy o zamknięciu stacji telewizyjnej na miejsce której nic nie wejdzie. Jak ma być więc lepiej?
@Nobody32:
TVNu w ogóle mi nie szkoda, dla mnie by mogliby go zamknąć na trzy spusty.

TVN to taki TVP tylko o przeciwnym zwrocie.

TVN szczuje do wprowadzenia zamordyzm w Polsce, promują lockdowny, zachęcają do dyskryminacji osób niezaszczepionych.

Nie widzę tutaj żadnego umiłowania wolności przez TVN, tylko chęć wprowadzenia zamordyzmu. Wolnością to sobie tylko mordę wycierają.
O awarii rurociągu w tv nie mówili a w necie było?


@mayek: Nie informowały też gazety typu New York Times czy Washington Post. Tylko Weather Channel i lokalne media.

Dopiero po dwóch, trzech tygodniach od załatania przecieku i uprzątnięciu rezerwatu pojawiły się lakoniczne wiadomości w głównych mediach informujące o wycieku bez robienia zbędnej sensacji.

W grę wchodzą potencjalnie ogromne kary za zanieczyszczenie środowiska (rezerwat przyrody ( ͡° ʖ̯ ͡
P.S Pamiętajcie, że to PiS, najczęściej nawet bez ustawy, wprowadzał i wprowadza obostrzenia a nie TVN, który wyraża tylko OPINIĘ.


@Nobody32: A dopiero co dzisiaj na proteście w Warszawie jakies typiary wykrzykiwały na TVN,że rząd to tylko udaje,że coś robi i zwalcza tą pandemię a tu tysiące ludzi ginie codziennie
Weź usuń konto