Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 35
787 301 + 44 = 787 345

Dziś w planie 2:25h w tlenie. w planie 106tss wyszlo 111. Jedno jest pewne - gdyby nie inwestycja w przelaja to bym sie chyba poddal i przesiadł na trenażer a tam pewnie max godiznę bym wytrzymal ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rowerowyrownik #hiponaszosie #rower #przelaj

Skrypt | Statystyki
Pobierz Hipodups - 787 301 + 44 = 787 345

Dziś w planie 2:25h w tlenie. w planie 106tss wy...
źródło: comment_1639907884htteXf37Co4OTBkDZwal7U.jpg
  • 8
@Poemat: Wątpie by to dalo rade w parze dobrze jakosciowo trening zrobic :) Po za tym jazda na zewnątrz gdy się tylko da ma więcej zalet niz trenazer (chociaż by szliwowanie techniki / balansu w terenie) po za tym pozycja szosowa nie ulatwia grania w trakcie, a 2h siedizec wyprostowanym to ja dziękuje :D

Tak to sobie tłumaczę by utrzymac moją narrację unikania trenażera i dalej żyć w przekonaniu że to
@Hipodups: Dobrze jakościowo tlen to jaki? Jak raz w tygodniu wrzucisz długa jazdę na padzie rotując między trzymaniem pada siedząc prosto a siedząc opartym nadgarstkami o kierownice to nic się nie stanie negatywnego na technikę jazdy za 3 miesiące na zewnątrz ;)
@Poemat: tak w ktorym pilnuję dobrze strefy i kadecji, a nie wciagam się w grę/serial i jest kicha - przerabialem to :D

co do techniki - nie chodzi o jej utratę, a o fakt nie szlifowania - w zimę na blocie, śniegu lodzie rozwijam panowanie i kontrolę nad rowerem w aspektach których nie mam latem na szosie i w zimie na trenażerze, a moze się przydac w kryzysowej sytuacji, na szybkim
@Hipodups: ERG jest rozwiązaniem na pierwsze dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do reszty jasne, przyznaje Ci pełną rację. Jednak dla mnie zima to jest jednak trochę pracy i reszta przyjemności dlatego pad z chomikiem to mój obecny przyjaciel na 10h w tygodniu
@Hipodups: Kupiłem sobie na początek kickr snap jakieś 2 tygodnie temu. Nie żałuje ani jednego grosza wydanego na ten sprzęt i przejeżdżę tą zimę a na następna coś z napędem direct drive. Przy dwójce dzieci i pracy na dwie zmiany jest to jedyna opcja zrobienia regularnego treningu w zimę.
@sebek1987: ja pracy muszę być między 10 a 14. pozostale 4h wybieram sam więc jest latwiej pogodzic to z rodzina i treningami. A sam trenażer posiadam, więc to nie kwestia sprzętu a wyboru :)