Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
Mam wrażenie, że część miłośników serialu jest jakaś walnięta. Ci którym serial się nie podobał najczęściej po prostu piszą, że nie lubią tego czy tamtego (słusznie bądź nie) i dają niskie oceny. Zaś ludzie, którzy lubią serial nie piszą na jego temat żadnych pochlebnych analiz, oni się skupiają wyłącznie na atakowaniu i wyzywaniu swojego nemezis: Polaczków/wykopków/atencjuszy/pseudoznawców itd. xD To jest dopiero ból dupy z jakiegoś niezrozumiałego powodu. Ktoś tak sympatyzuje z serialem, że nie pisze na jego temat praktycznie nic, tylko pluje jadem na ludzi, którzy mu dali niskie noty xD

Wyobraźcie sobie, że są jacyś fanboje danej marki odkurzaczy i w recenzjach na jakimś allegro piszą tylko, że ci, którzy kupili ten produkt i wystawili mu niskie noty to zawistne Polaczki xD

#wiedzmin #netflix #seriale
  • 19
a nie do ludzi


@Trybun_Plebejski: przecież obie strony się zawsze obrażają, to jest wykop - tu jest tak z każdym tematem

np w tym wpisie #!$%@? tych którym serial się podoba ale tak w inteligencki sposób żeby mody nie zdjęli wpisu za obrażanie i wulgaryzmy, rozumiem XD po weekendzie zmienicie temat
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@janushek: No ja zauważyłem, że hejterzy serialu piszą praktycznie wyłącznie o serialu i jego obsadzie, ekipie itp. To jego obrońcy mają jakieś wąty do plugawych zawszonych wykopków, którzy mają czelność krytykować produkt wielkiego korpo xD Stąd właśnie mój wysryw, obrażam ludzi, którzy czują się jacyś lepsi od tego wykopowego robactwa, bo spodobało im się coś, na czym głupie wykopki się pewnie nie znają.
@Trybun_Plebejski: @stefan8800: to jest ten sa kazus co przy osmym sezonie got, na premierę tez duze gowno portale chwaliły i jedynie skromnie wspominaly o drobnych problemach. Tam wszyscy siedza u siebie w kieszeni i kazdy sie boi pierwszy zjechac serial zanim szambo na dobre nie wybije. A pelikany bez wlasnego gustu zobacza 96% na rt na podstawie 20 recenzji ,redaktorów xD'i bronia jak niepodległości. Za pare dni jak duzi tuberzy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trybun_Plebejski: no stary gdzie Ty masz te merytoryczne komentarze? 90% piszących na wykopie hejtuje każdy jeden element serialu.

Wczoraj typ się #!$%@?ł do tego, że Geralt nosi medalik nad zbroją, inny do tego że Cavill ma zeza, jeszcze ktoś, że piosenka Jaskra nie jest chwytliwa. Serial jest średni, gdyby nie fakt że to wiedźmin, to byłby to po prostu kolejny zapychacz, ale tutaj to jest licytacja kto znajdzie coś co zgarnie
@Trybun_Plebejski: Na wykopie widzę coś odwrotnego, ale zawsze tak jest, że to ci inni są źli a my super. W każdym konflikcie na tej gównostronie, czy to kwestia koronawirusa, polityczka, zawsze ten drugi obóz #!$%@? i najgorszy, a my inteligentni.

W rzeczywistości te argumenty na które się powołujesz to "scenariusz #!$%@?", "ktoś tam inny niż w książce", "cośtam złe". Analiza to nie wyliczanka co jest #!$%@?. Merytoryki w tym nie ma,