Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci basen bez najmniejszego problemu - żywicy woda nie szkodzi.

Sauna to już inny temat - tutaj problemem jest wysoka temperatura. Zniszczyć nic nie zniszczy, ale nagrzana żywica staje się o wiele bardziej plastyczna i podatna na zarysowania.

Mówiąc szczerze jeśli np. parę razy w tygodniu chodzenis z czymś z żywicy do sauny może spowodować że po roku zżółknie albo stanie się trochę "mętna"

Nie testowałem i to są moje domysły,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mandrake13 ooo jest i mój fanatyk!

Ja cały czas zapominam ile Ty tego masz, chodzący skansen moich dóbr, przekrój wszystkiego co robiłem przez te lata :D
  • Odpowiedz
@mandrake13: Jak się spotkamy jak zawsze będę mieć coś dla Ciebie dziwacznego :D

I serio, jak tak dalej będziesz robić to Ci podaruję moje pudełko wstydu w całości i już nie będziesz miał argumentu że coś nowego potrzebujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bartex16: Oo szybko doszła! Cieszę się, że Ci się podoba na żywo - ja zawsze mam małego stresa jak tam ludzie podejdą do mojej roboty już w realu, bo jednak zdjęcia zdjęciami, a co na żywo to na żywo.

Niech służy długo i świecąco Mirku, serdeczne dzięki za zakupy u mnie!
  • Odpowiedz