Wpis z mikrobloga

@wuju84: narazie najprostszy Trial jak dla mnie, zrobilem tym drugim Porsche z tej klasy - tuning samemu na oko pod cross, skrzynia 10 i 2x pierwszy - po sprawie - swoja droga bardzo ciekawe wybory moich wspoltowarzyszy - wszyscy jechali BMW, pewnie RWD - na monsun i szuter auto jak znalazł
@M4ci3jS: Pierwszy Trial zrobiłem BMW M5 '18 (ma napęd na 4 koła, tylko zmieniłem opony, zawieszenie i chyba wydech, by zrobić równe A800), pierwszy wyścig drugi, zaraz za botem, następny wyścig też bym był drugi, tylko nie trafiłem w bramkę, więc ''rewind'', ale mnie tak cofnęło, że niemiałem szans znowu trafić ( ͡° ͜ʖ ͡°)-, więc kolejny ''rewind'' i zakończyłem na
skrzynia 10


@M4ci3jS: pytanie: po co? Co wam daje to, że skrzynia ma 10 czy 12 biegów. Serio pytam, bo nie mam czasu robić tunów do aut, którymi pojadę raz jakiś trial i pójdą w odstawkę, natomiast cięzko znaleźć gotowe tuny z normalną skrzynią, która ma 5 czy 6 biegów. Przecież jazda czymś takim na manualu to mordęga.
@jandiabeldrugi: normalnie jezdze 6,7 - tutaj zrobilem wyjatek i naprawde pasowało w polaczeniu z AWD, tym Porsche i oponami cross. Ale ogolnie masz racje - na manualu meczarnia, nie jestem zwolennikiem tych wielobiegowych skrzyn :)