Wpis z mikrobloga

Prezentuj supernowoczesny, rewolucyjny i kompleksowy masterplan modernizacji polskiej armii.
Nie bądź w stanie przygotować estetycznych slajdów do prezentacji na poziomie lepszym niż 70-letnia Grażyna z #januszex .

Żeby nie było, ja ich szanuję chociażby za prowokowanie debaty publicznej, ale poziom wizualny to jest jakaś groteska odbierająca powagę przedstawianej treści.

#bartosiak #polska #geopolityka #wojna #wojsko #militaria #polityka
Pobierz aei9077 - Prezentuj supernowoczesny, rewolucyjny i kompleksowy masterplan modernizacj...
źródło: comment_1639865815VllMo2DoWdck1NWkViQa1W.jpg
  • 13
Z mojego doświadczenia im mniej estetyczne slajdy, tym treściwsze.


@Laukaer: To nie jest żaden argument za tym, żeby pozostawiać prezentacje wyglądające jak gówno. Sam Bartosiak opowiada na okrągło o wojnie informacyjnej, potrzebie własnej propagandy (słynna cycata modelka z perfekcyjnym angielskim), więc przydałoby się troche spójności. To nie wygląda poważnie, tylko jak przygotowane w piwnicy na kolanie. Idealny argument dla krytyków żeby to dyskredytować.
@Laukaer: @aei9077: tylko ze prezki tak sie nie robi, jak ma byc raport to po prostu dajesz raport i do tego prezentacje tylko z naglowami a reszte do sladju sie mowi.

ta prezentacja wyglada jak prezentacje od wykladowcow na studiach - totalny miszmasz.
Ja cię rozumiem. Jak ktoś wkłada tyle pracy w całą koncepcję, to powinien zadbać również o jej prezentację. Jak widać na wykopie, to jest najważniejsze. Ale niemniej jednak prawidłowość zachowana, niektórzy przekładają treść nad formę i tyle.


@Laukaer: To jest bardzo inżynierskie podejście. Charakterystyczna cecha umysłów mocno analitycznych, niedocenianie formy. Koncepcja jest kluczowa. Ja to rozumiem i ty też. Ale to docelowo ma trafić do szerszego odbiorcy. Zainteresować. Estetyka nie jest
skoro estetyka nie jest najwazniejsza to po co daje obrazki do prezentacji? zrobilby czarny tekst na bialym tle jakby sie nie przejmowal estetyka


@zapomnialemhaslo: Napisałem: Estetyka nie jest najważniejsza, ale też jest ważna. Ale no ok, skoro wsadził obrazki to nie mam prawa nic powiedzieć, jest w pytę i ja tylko narzekam.

liczylem kiedy jakis random z internetu podzieli sie swoja elitarna wiedza w zakresie #!$%@? estetycznej slajdow z pp
Do #!$%@? nędzy, zesraliście się jak bym się czepiał na siłę tylko po to, żeby coś skrytykować. No ale widzę pan Bartosiak tutaj taki święty i ma grono swoich fanatycznych wyznawców, którzy każdą uwagę odbierają jak atak na swojego wodza.

Ogarnijcie się, bo reprezentujecie te same postawy, które krytykuje Bartosiak w tym wystąpieniu, ale widzę nic nie dociera.


@aei9077: Its nothng personal, ale nie widze Twojego komentarza o obronie nie wiem
Its nothng personal, ale nie widze Twojego komentarza o obronie nie wiem no linii nabrzeża, ale widzę ze ujowe slajdy. Widzą ten komentarz też inni którzy prezentacji nie oglądali, albo w ogole się nie interesują, ale czytali Twój komentarz i kreują sobie opinię, ze ujowe prezentacje robi nasza mysl polityczna. No ujowe, no też mam jakis tam pierwiastek artysty w sobie podobnie jak moja mama Krystyna lat 60 i miliony Polaków... także
Ale no ok, skoro wsadził obrazki to nie mam prawa nic powiedzieć, jest w pytę i ja tylko narzekam.


@aei9077: ile ty masz lat?

Bartosiak nie jest sawantem, on po prostu ma gust do dupy, a ty probujesz na podstawie tego robic z niego analitycznego geniusza xD