Wpis z mikrobloga

Rewolucja zjada własne dzieci...

Tradycyjnie w sobotę pojechałem na ofertę śniadaniową do #mcdonalds
W środku stworzona została specjalna strefa z 5 stolikami. Cała reszta restauracji jest odizolowana i spożywanie w niej posiłków jest zabronione. Sprzedaż odbywa się tylko na wynos z możliwością zjedzenia w środku jeżeli któryś z tych stolików jest wolny. Obsługa grzecznie sugeruje zjeść posiłek np. w samochodzie.

U części ludzi większe poruszenie, w środku tej grupy stoi pracownica w niebieskiej koszuli. Okazało się, że tą grupką ludzi byli zaszczepieni którzy darli mordę na biedną panią menager bo ona im odmawiała możliwości zjedzenia w tej zamkniętej strefie. Oni żądali otworzenia tej strefy bo oni są zaszczepieni i ich ograniczenia nie obowiązują i oni nie będą jedli w samochodach. Żądali sprawdzania certyfikatów i udostępnienia całej restauracji.

Kobieta im tłumaczy, że nie mają takiej możliwości, że nie mogą postawić pracownika który będzie to weryfikował bo podobno ich dział prawny sam nie jest pewny czy mogą to robić dlatego jest tylko te 5 stolików no i jakoś trzeba sobie radzić póki sytuacja się nie wyklaruje i nie przyjdą jakieś jasne wytyczne.

Oni nie potrafili tego zrozumieć, że ta biedna kobieta jest tylko trybikiem jakiejś wielkiej machiny i wylewali na nią swoje żale jakby to ona była temu wszystkiemu winna. Odgrażali się skargami do centrali, że oni są teraz dyskryminowani i, że jedzenie w samochodzie to nie przystoi, że jak tak można...

Znowu kraj podzielony i ludzie żrą się między sobą...( ͡° ʖ̯ ͡°)

#koronawirus #covid19 #szczepienia #bekazpisu
Nutaharion - Rewolucja zjada własne dzieci...

Tradycyjnie w sobotę pojechałem na o...

źródło: comment_1639823921D5J6Du9pJLFEdyf2LIDhuR.jpg

Pobierz
  • 29
W środku stworzona została specjalna strefa z 5 stolikami. Cała reszta restauracji jest odizolowana i spożywanie w niej posiłków jest zabronione. Sprzedaż odbywa się tylko na wynos z możliwością zjedzenia w środku jeżeli któryś z tych stolików jest wolny. Obsługa grzecznie sugeruje zjeść posiłek np. w samochodzie.


@Nutaharion: byłem w 3 macach ostatnio gdzie było podobnie, ludzie mieli wyejbane i jedli gdzie chceili xd
Oni żądali otworzenia tej strefy bo oni są zaszczepieni i ich ograniczenia nie obowiązują i oni nie będą jedli w samochodach. Żądali sprawdzania certyfikatów i udostępnienia całej restauracji.


@Nutaharion: co za podludzie. Aż brakuje ZOMO ktore by ich prewencyjnie spałowalo to by moze im te glupoty z glowy wyleciały...
Oni nie potrafili tego zrozumieć, że ta biedna kobieta jest tylko trybikiem jakiejś wielkiej machiny i wylewali na nią swoje żale jakby to ona była temu wszystkiemu winna. Odgrażali się skargami do centrali, że oni są teraz dyskryminowani i, że jedzenie w samochodzie to nie przystoi, że jak tak można...


@Nutaharion: Można, jak najbardziej. Chcieli zamordyzm to mają xDD
Mr3nKi - > Oni nie potrafili tego zrozumieć, że ta biedna kobieta jest tylko trybikie...

źródło: comment_1639824289nQHv73rosU2vGqRUJSpw1A.jpg

Pobierz
byłem w 3 macach ostatnio gdzie było podobnie, ludzie mieli wyejbane i jedli gdzie chceili xd


@Rabusek: też miałem #!$%@? bo wcześniej były tylko kartki "ten stolik jest wyłączony z użytkowania, proszę usiądź gdzieś indziej" a teraz poobklejali przejścia takimi czerwonymi taśmami jak policjanci co oznaczają miejsce zbrodni. Trzeba by było je ściągać albo skakać żeby się dostać.
Oni nie potrafili tego zrozumieć, że ta biedna kobieta jest tylko trybikiem jakiejś wielkiej machiny i wylewali na nią swoje żale jakby to ona była temu wszystkiemu winna.


@Nutaharion: Ale tak jest wszędzie, gdzie są ludzie od hoteli po stacje paliw. Moim zdaniem spora część społeczeństwa jest upośledzona, bez honoru i rigczu. Ludzie potrafią drzeć #!$%@?ę na kogoś kto jest w ich mniemaniu słabszy, ale do silniejszych już nie bardzo. Dlaczego