Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak przeglądam sobie rekrutacyjną stronę AGH i naszło mnie pytanie, mianowicie czy robią duży odsiew na infie na wieit? Bo te 250 osób na stacjonarne brzmi dosyć śmiesznie i wygląda jakby brali nadmiar tak żeby po różnych ekscesach procesorków na koniec stykło 80 absolwentów ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#agh #studia #studbaza #informatyka #matura

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61bbbe5dddfc93000ae06635
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania:

Wszędzie robią duży odsiew na infie, infa na tych moment na "topowych" uczelniach wygląda tak, że masz k------o wysoki próg + potem najpewniej ciężkie pierwsze 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Informatyki na AGH i kilku innych Polibudach (tych lepszych jak na naszą szerokość geograficzną, policzyć je można na palcach jednej ręki, no może dwóch rąk w kraju nadwiślańskim) słyną z tego, że zaczyna 350 osób (jak jest kierunek zamawiany) lub 200, może 250 (jak nie jest), a w terminie kończy 130, może 150 głów.
Z udupionych: część ma łatwiej po sześciu latach, na drugim roku ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
CynicznyOrangutan: U mnie gdy zaczynałam studiować fizykę to na pierwszy rok dostało się ponad sto osób. Po pierwszej sesji została garstka, może z 20 osób. Po drugiej z 15. Ci co dotrwali do drugiej sesji zostali już do końca, czyli do magisterki.

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz