Wpis z mikrobloga

Witam szanowne grono wykoPAKOwiczów i zapraszam Was na recenzję najlepszej paczki w tegorocznej edycji #wykopaka , której Nadawcą okazał się Mireczek @poop .
Będzie to #pokapake z emocjami jak na Hyperionie, także zapinajcie pasy i czekajcie cierpliwie na całą fotorelację.

Zaczęło się tajemniczo - bez żadnego ostrzeżenia otrzymałam e-mail z instruktażem odbioru mojej wykoPAKI. Okazało się, że mój Nadawa wysłał paczkę na swój numer telefonu tak, że w ogóle nie wiedziałam, że paczka jest już w drodze.
Treść tajnej wiadomości w załączniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otwarcie paczkomatu okazało się wyzwaniem, wszak kod odbioru był zaszyfrowany. Ludzie, czego tam nie było! ( )
Szyfr Bacona, alfabet Aurebesh, szyfr ułamkowy, szyfr masoński i alfabet morsea. Było to nawiązanie do uwielbianych przeze mnie escape roomów i przedsmak przed dalszą częścią zabawy.

Kontynuacja w komentarzach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Shyvana - Witam szanowne grono wykoPAKOwiczów i zapraszam Was na recenzję najlepszej ...

źródło: comment_1639692975O6mlg5RDGDWhPFAk3jVtlz.jpg

Pobierz
  • 62
Okienko numer 2 to personalizowane planszetki do Terraformacji Marsa - na jednym wypalony jest mój nick!!! Okazało się, że @poop także zna i lubi tę grę w związku z czym doskonale wiedział, czego nam brakowało xD kostki już nigdy nie będą poniewierać się po stole. Wartość planszetki z moim nickiem - bezcenna. Nie wiem tylko po co mi 4 - nigdy nie udało mi się zebrać drużyny większej niż 2 osoby. Tak
Shyvana - Okienko numer 2 to personalizowane planszetki do Terraformacji Marsa - na j...

źródło: comment_1639693584gYySH4cCeAideewTv3k0Gr.jpg

Pobierz
Tak prezentuje się całość mojej wykoPAKI. Okazale, prawda? Zazdrość Was już zżera? XD To dobrze, bo nikomu jej nie oddam XD

Z całego serduszka dziękuję Mireczkowi @poop za całą ciężką pracę włożoną w przygotowanie dla mnie paczuchy. Bardzo się niecierpliwiłam, wymieniliśmy sporo prywatnych wiadomości, a @poop przekonywał mnie, że warto czekać XD nie kłamał, skubany

Nie spodziewałam się jednak aż takiej petardy, serio. Wspaniała personalizowana paczka, długaśny list od serca (oczekuj mojego
Shyvana - Tak prezentuje się całość mojej wykoPAKI. Okazale, prawda? Zazdrość Was już...

źródło: comment_1639694251LrosM4jYM37cuBVuf7ox8S.jpg

Pobierz