Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam xD Jakiś czas temu, jeszcze w listopadzie miałem matcha z taką jedną dziewczyną. Wymieniliśmy parę zdań i temat zszedł na tindera i osoby tutaj. Ona mi powiedziała, że faceci są tu strasznie nie zdecydowani, że nie chcą się z nią spotkać w ogóle. No to ja jej zaproponowałem spotkanie. Jako, że parę zdań wymieniliśmy a ona się wydawała dość bezpośednia,i jasno wykazała, że ma problem ze znalezieniem tutaj kogoś, kto będzie się chciał z nią umówić, to pokazanie się jako osoba zdecydowana, która wie czego chce wydawało się naturalnym krokiem.

I wiecie co? Zgodziła się, spotkałem się z nią, mieliśmy FWB i pomogłem jej założyć konto na wykopie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no, tak było ale w alternatywnej rzeczywistości. W tej rzeczywistości, po zaproponowaniu spotkania po prostu przestała się odzywać XD Od tak nagle bez powodu. Po paru dniach napisałem jeszcze jedną rzecz i ciągle brak odzewu. I tak już chyba 16 dni.

-Narzekaj na niezdecydowanych facetów, narzekaj że nie chcą się z tobą umówić
-Dostań ofertę spotkania
-Narzekaj dalej

Co to kur-wa mać przepraszam jest? Piguła mentalnośći różowych i ich odklejenia od rzeczywistośći. Bo przecież to CHAD powinien zaprosić.

Serio, ile % dziewczyn na tym świecie jest normalna? 0,001%? Czy istnieje normalna różowa, która jednocześnie nie była by gruba? Już serio wydaje mi się, że nie.

#tinder #badoo #rozowepaski
  • 30
@Pralko-suszarka Generalizujesz. Ja na przykład nie miałam nigdy konta na tych ściekowych portalach, a napisałeś do mnie per "wy". Bije z ciebie frustracja, bo trafiasz na takie panny, a nie inne. Polecam czasem wyściubić nos poza swoje schematy, bo świat nie jest czarno-biały.
@Pralko-suszarka W takich na przykład, że każda dziewczyna leci na chada i patrzy tylko na wygląd? Wiem, że to wina lasek, bo same wam się podkładają postępując tak jak ta z twojego wpisu, ale ty to łykasz jak prawdę zerojedynkową. Kodujesz w głowie, że wszystkie takie są i każdą oceniasz przez ten pryzmat.
@Pralko-suszarka: Uwierz mi, że na tych apkach jest najgorszy możliwy sort kobiet, znam wiele fajnych dziewczyn, które nigdy w życiu nie miały tindera czy innych tego typu gówno apek, po prostu tego nie potrzebują ¯_(ツ)_/¯
W takich na przykład, że każda dziewczyna leci na chada i patrzy tylko na wygląd?


@Krokiruks: Bo to prawda, co jest potwierdzane przez moje obserwacje, doświadczenia i eksperymenty? xD
https://www.wykop.pl/wpis/62205547/koncowka-2021-roku-tak-wyglada-sytuacja-chlopa-na-/
https://www.wykop.pl/wpis/61837347/poprzednie-wpisy-https-www-wykop-pl-wpis-61818117-/

łykasz jak prawdę zerojedynkową. Kodujesz w głowie, że wszystkie takie są i każdą oceniasz przez ten pryzmat.


@Krokiruks: Ty łapiesz co się do ciebie pisze? Jeżeli spotykasz TYLKO takie osoby, to na jakiej podstawie mam stwierdzić, że istnieją jakieś
znam wiele fajnych dziewczyn, które nigdy w życiu nie miały tindera czy innych tego typu gówno apek, po prostu tego nie potrzebują ¯\(ツ)/¯


@Tylkonocna: Ja też znałem sporo dziewczyn poza tinderem i każda z nich była zajęta. Nie dziwi mnie to, że nie potrzebują tindera, skoro zaraz sobie kogoś znajdują i już nie ma do kogo podbijać ¯\_(ツ)_/¯
@Pralko-suszarka A czego się spodziewałeś po tych portalach? Że znajdziesz miłość? xD Ja z tego nie korzystam, a wiem, że tam chodzi albo o kasę, albo o ruchanie, albo o złapanie beciaka, bo bombelki. Na rynku matrymonialnym jest #!$%@? sytuacja i nie ma się co łudzić, że będzie lepiej. Korzystając z tych aplikacji nastaw się na to, że albo będziesz ruchany albo będziesz ruchał. Normalne różowe szybko się zwijają z takich portali,
@Pralko-suszarka Gdzieś na wykopie ktoś pisał, że podobno w klubach można kogoś poznać albo na grupach tematycznych na fb. Ile w tym prawdy nie wiem, bo nie próbowałam. Skoro ci się nie nudzi korzystanie z tych aplikacji to możesz próbować. Może trafisz na tego potwora z loch ness :)
@Pralko-suszarka: jest takie powiedzenie: jeżeli dana osoba plotkuje na daną osobę (np: na twój temat), narzeka, krytykuje jakieś specyficzne cechy - to nie bierz tego do siebie personalnie, bo ta osoba może i mówi o kimś, ale tak naprawdę narzeka bo nienawidzi tych cech u siebie.

Więc tak, to powiedzenie jest prawdziwe. Te rzeczy które wkurzają nas u innych i często o nich gadamy to tak naprawdę cechy, które sami mamy
@Pralko-suszarka: Jakbys szukal dziewczyny po squatach, to feedback bys mial taki, ze kazdej chodzi o to, zeby cie wyruchac na kase i kupic sobie dzialke. Tinder i inne aplikacje to patologia, wiec jak ty tam od 3 lat szukasz, to mam zla wiadomosc: zmarnowales 3 lata. To nie jest feedback z rzeczywistosci, tylko feedback z pewnego wycinka rzeczywistości. Widzialem juz kilka twoich postow i wyglada to tak: wszyscy sa zli, ja