Wpis z mikrobloga

Jezu, jaki smutny Dziambor, patrzcie jak płacze, o borze jaki żal.

Wychodzi na to, że bycie w konfederacji to literalnie ałfszfic, a w połączeniu z ideologią sanitaryzmu będącym ałszfic to jest to najgorsza niegodziwość w historii ludzkości. Dosłownie antyszczepionkowi konfederaci do nadżydan żyda.

Kto normalny głosuje na tych klaunów?

https://twitter.com/ArturDziambor/status/1471069434383056896?s=20

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazprawakow #koronawirus #bekazkuca #konfederacja
Pobierz Majk_ - Jezu, jaki smutny Dziambor, patrzcie jak płacze, o borze jaki żal. 

Wychod...
źródło: comment_16395685718W87s39TGfq0PoNAa4jztw.jpg
  • 30
@Majk_: @belkot1122: @niezdiagnozowany: @NitrousOxide: @Tylko_Seweryn: @Zuldzin: O jejku jejku, ktoś tu ma ból dupy że ktoś podważa rasistowską, nacjonalistyczną, supremacyjną i szowinistyczną ideologię wyjątkowości ofiary. To coś powiem. Podczas II wojny światowej umierali wszyscy co brali udział w wojnie - i Polacy i Żydzi i Romowie i Rosjanie i Niemcy i Brytyjczycy i Francuzi i nawet Kanadyjczycy i Japończycy i Chińczycy i Amerykanie (jak kogoś pominąłem
@Majk_: smuci mnie to, ze nie mogę znaleźć partii w Polsce, która będzie przeciw segregacji sanitarnej i przeciw zakazywaniu aborcji, czy ograbianiu mnie z 80% moich dochodów.


@niezdiagnozowany: czy obowiązek szczepień dla wszystkich jest rozwiązaniem tej tzw. segregacji sanitarnej? Wszyscy mają być zaszczepieni, nikt nie jest nigdzie wykluczany. Będzie pasowało takie rozwiązanie?
@Aik32fr45yd: ale kto tu mówi tylko o Żydach? Umierali tam wszyscy, również Polacy, i to tym Polakom Konfabulacja napluła w twarz. Tak jak wszystkim innym ofiarom tej zbrodni. Obozy są wręcz symbolem nieludzkiej natury nazistów i tego do czego byli zdolni się posunąć. Mój wujek opowiadał mi co się działo w obozie. Jeśli ktoś porównuje to do obowiązku szczepień to jedyne co dla niego mam to mela w ryj
@GryzeKisiel:

Jeśli ktoś porównuje to do obowiązku szczepień to jedyne co dla niego mam to mela w ryj

Ustawa obecna nie ma nic wspólnego z obowiązkiem szczepień tylko z paszportami covidowymi (a w zasadzie z przepustkami i systemem uzależnienia uzyskania określonych praw od certyfikatu).

i to tym Polakom Konfabulacja napluła w twarz

Raczej pluli ci co gardłowali o tym, że Polskość to nienormalność albo ci co mówili o polskich obozach zagłady
Raczej dzwoni OP który ma problem z tym że ktoś podważa wyjątkowość i świętobliwość ofiary żydowskiej


@Aik32fr45yd: Ale jak to, nie można drwić z masowego ludobójstwa? Przeklęte lewaki, odbierają mi wolność

PS. W obozie, na bramie którego widnieje napis, który szury sparafrazowały, ginęli głównie Polacy. Żydów mordowano głównie w obozie Birkenau. A więc Konfabulacja pluje nie tylko na groby żydów, a głównie na groby własnych rodaków zamordowanych w Oświęcimiu.