Wpis z mikrobloga

i co to zmienia? Biedny szurek foliarz boi się igly i dlatego panstwo jest literalnie nazistowskie, bo probuje opanować epidemię xd


@Tamerlan:

ponownie tłumaczę!

ludzie nie sprzeciwiają się szczepieniom! chcesz to się szczep nic mi do tego!
ludzie sprzeciwiają się paszportom i segregacji!
twój argument z obrazka jest inwalidą, właśnie z tego powodu.

dalej nie szczepionych bo mogą mieć covid, jest tak samo #!$%@? jak w latach trzydziestych segregacja żydów bo
@Tamerlan: Ale ja jestem zaszczepiony więc wiesz xD Tylko spójrz rozsądnie co się dzieje na świecie. Na raka płuc przez fajki umiera podobna ilosc ludzi w widzisz gdzieś walke z tytoniem i nikotyną? W Austrii niezaszczepieni mają nosić maseczki w domach, w Australii są obozy dla chorych na covida. Taka to śmiertelna i niebezpieczna choroba a ludzie nawet nie wiedzą że go mieli. To już trwa 2 lata i robi się
widzisz gdzieś walke z tytoniem i nikotyną?


@ZyjeSobieMarcin: tak. Zobacz np. Nową Zelandię oraz kazde cywilizowane państwo, ktore wypycha palaczy poza lokale gastronomiczne itd itp

To już trwa 2 lata i robi się coraz gorzej.


@ZyjeSobieMarcin: dziwne, bo pamietam, ze wszystko bylo zamknięte, trzeba bylo nosic maski wszedzie, nawet na ulicy, a calkiem niedawno bylem na imprezie w klubie, w kinie, moge jesc w restauracji itd itp.

Co roku dawka
Porównania ich samych do ofiar holocaustu jest po prostu moralnie obrzydliwe, pluje na pamięć tych ludzi.


@Tamerlan: a to ciekawe bo Marian Turski facet który przeżył Auschwitz! autor przemówienia "Auschwitz nie spadło z nieba" mówi w kontekście tego przemówienia, (na gali medalu wolności słowa )że w Rwandzie medialna nagonka doprowadziła do tego że mężczyźni pozabijali swoje żony po czym ostrzega żeby w walce z zarazą nie popełnić tych samych błędów bo
Człowieku weź się obudź i zobacz co się dookoła ciebie dzieje, ile absurdów i kłamstw.


@LuxEtClamabunt: co się dzieje? w jaki sposób nieszczepieni w Polsce są tak tyrani, jak to przedstawiacie?
Od początku pandemii śmieciowi chodzącemu bez maseczki w sklepie nic nie groziło.
Każdy nieszczepiony może sobie wejść gdzie chce, bo nawet obecne restrykcje są martwe.

A restrykcje w innych krajach mnie nie interesują, bo wybiórczy import problemów przez prawaków do
@Tamerlan: copy+paste mojego komentarza pod tym wpisem sprzed kilku dni:

chodzi o narastajaca nienawisc, szczucie, pogarde i odczlowieczanie- przez media, politykow, lekarzy. Otwarte, publiczne nawolywanie do lamania prawa dla 'wiekszego dobra', wykluczenia czesci osob ze spoleczenstwa. Jeszcze rok takiej narracji i ludzie zaczna innych licznowac na ulicy i wrecz domagac sie ich mordowania- przy pelnej akceptacji mediow i spoleczenstwa. Serio nie widzisz analogii? Wyobraz sobie ze jest ogrom ludzi ktorzy sa