Wpis z mikrobloga

@Tamerlan: Ej ale po pierwsze jakie WY?! To że się nie zgadzam na segregacją sanitarną (która nie ma nic wspólnego z ochroną zdrowia - chodzi tylko i wyłącznie o pośredni przymus szczpienia - i to jest FAKT) i narracją prowadzoną w mediach to nie znaczy że szczuje na lekarzy i podpalam punkty szczepionkowe.

Masz watpliwości co do szczepień, ich skuteczności, słuszność metod wprowadzanych przez rząd mających chronić przed wirusem = uuuu
A odnośnie szczucia na lekarzy - kto sieje wiatr ten zbiera burzę


@Gxgxgg999: to dlaczego szury placza, skoro tak uważasz? Przeciez regularnie kolportujecie bzdury, plujecie na lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych, policję, szykanujecie lekarzy, palicie punkty szczepien, awanturujecie sie w sklepach, restauracjach, pociagach z ludźmi, których praca zależy od tego czy beda przestrzegane przepisy sanitarne

Xd

Więc zastosuj sie, hipokryto, do epickiej rady i zbieraj burzę.
@Replica: Przeglądasz/słuchasz czasami mediów mainstrimowych - TV, radio, portale internetowe? Wypowiedzi "ekspertów", lekarzy, dziennikarzy polityków. Jak to nie jest szczucie i mowa nienawiści to nie jestem w stanie Cię przekonać. Wstaw sobie zamiast słowa "niezaszczepieni" cokolwiek innego, nie wiem- czarni, niebieskoocy, bruneci. Może to da Ci do myślenia.
Jeszcze dwa lata temu za niektóre słowa wypowiedzane publicznie ludzie byli by piętnowani i musieli by przepraszać, teraz wszsycy biją brawo i dokładaja
rozumiesz, ze ich mordowano, szykanowano, systemowo eradykowano ze spoleczeństw.


@Tamerlan:
a nie szczepionych to oddolna inicjatywa? czy systemowo się szykanuje?
jeszcze nie ma mordowania, żeby żydów mordować trzeba było 20 lat propagandy i urabiania społeczeństwa...
z nieszczepionym dużo szybciej idzie, zwłaszcza patrząc na wypowiedzi tobie podobnych...

a mordowanie żydów zaczęło się od zakazu siadania na ławce w parku, i wchodzenia na basen... bo "tyfus roznosili" i "niszczyli gospodarkę" ...
absolutny brak
@Gxgxgg999: no to daj jakiś przykład, gdzie konkretnie masz mowę nienawiści? Nie musi być link: wystarczy info kto, gdzie, kiedy. Skoro jest tego tak dużo, to nie powinieneś mieć problemu z podaniem, prawda?

Pozwolimy na to jako społeczeństwo to póżniej każde bezprawie będzie mogło być tłumaczone wyjątkowa sytuacja...


@Gxgxgg999: no popatrz, a ludzie tak klaskali, jak PiS wprowadzał stan wyjątkowy, najpierw niezgodnie z przepisami, a potem w ogóle bez żadnego
@Gxgxgg999: dodatkowo u nas nieprawidłowo wprowadzane obostrzenia wynikały głównie z nieudolności władzy i z tego że PiS wszystko podporządkowuje utrzymaniu się na stołkach. I nieprawidłowości te były mocno krytykowane, również przez zwolenników i szczepień i ograniczeń jako takich.
@Tamerlan: Uważaj: myślę trochę dalej niż czubek własnego nosa, myślę o przyszłości swojej i swoich dzieci. Te certfikaty kody QR nie będą tymczasowe - to zostanie, trzeba być naiwnym żeby wierzyć że rządy wycofają się z tego rozwiązania. Co za problem potem zmieniać warunki przyznania kodu?

Oczywiście, że mnie to dotyczy jako osoby zaszczepionej bo uwaga: to moja prywatna sprawa czy i na co się szczepie, bo robię to dla SWOJEGO