Wpis z mikrobloga

  • 3
@Tamerlan
Przestrzeń publiczna – wszelkie miejsca dostępne powszechnie, zazwyczaj nieodpłatnie, fizyczna lub niefizyczna przestrzeń, w której może znaleźć się każda jednostka społeczna.

Masz.
  • Odpowiedz
@Flypho: inb4

Jedną z form przestrzeni publicznych są przestrzenie „quasi-publiczne”, w istocie prywatne. Są nimi budynki użyteczności publicznej, jak centra handlowe, hole kinowe, dworcowe, hale targowe, muzealne lub inne miejsca.
  • Odpowiedz
ludzie nie sprzeciwiają się szczepieniom! chcesz to się szczep nic mi do tego!

ludzie sprzeciwiają się paszportom i segregacji!

twój argument z obrazka jest inwalidą, właśnie z tego powodu.


@Adam_Prosty: żeby szczepienia dobrze działały, to większość społeczeństwa musi być zaszczepiona, także jak ktoś jest przeciwko obowiązkowi szczepień, to jest przeciwko szczepieniom, bo to na to samo wychodzi. Argumenty, że przecież to nie chodzi o szczepionki, tylko o przymus szczepień czy
  • Odpowiedz
@Tamerlan za to jak lewica porownuje sie do oforar hitlerowskiego rezimu to jest wszystko okej - bo czym innym jest nazywanie prawicy nazistami?? Kazdy kto sie nie zgadza z tb jest nazista przecież, a ty jestes biednym ucisnionym czlowiekiem, ktorego zmusza sie do chodzenia do kosciola i rodzenia dzieci.
  • Odpowiedz
@Tamerlan: dziwne, że całkiem przypadkowo oczywiście pomijasz fakty tego co #!$%@?ą inne kraje. Jeśli im tak na tym zależy to czemu nie zrobią obowiązkowych szczepień? Nie bierz mnie jako szura, chciałbym rozwiać swoje wątpliwości i poznać punkt widzenia kogoś innego.
  • Odpowiedz
chodziło mi o Polskę.


@Wamp0302: polscy foliarze twierdzą, że maseczka na twarzy to literalnie holocaust, więc raczej jest to jakiś powód.

Also: szczepienie będą obowiązkowe dla pewnych grup zawodowych
  • Odpowiedz
@Tamerlan: nie, nie, nie rozumiesz. Mi nie chodzi o maseczki, pal tam o nie, wiadomo, że w Polsce raczej nikt tego przepisu zgodnie z prawem nie napisze.

Mam na myśli zachęte certyfikatami do szczepień, skoro mamy tak poważną chorobę, szczepionka jest sprawdzona i działa, to dlaczego nie wpisujemy tego na liste szczepien obowiazkowych dla każdego zamiast bawic sie w certyfikaty? To tylko i wyłącznie dzieli ludzi i wydłuży każdą czynność
  • Odpowiedz
@paragonik: no to lustrzane odbicie covidian: szczepionki zapobiegają zakażeniom, potem jednak zachorowaniom, a nie jednak tylko zgonom. Oh nie, nie zawsze. Ale przynajmniej się lżej umiera.
  • Odpowiedz