Wpis z mikrobloga

Kiedyś startowała do mnie jedna mężatka. Porobiłem zrzuty ekranu z rozmów i z tego co mi wypisywała o swoim mężu, że go nie kocha, że marzy o mnie, że jak się ruchają to ona sobie wyobraża, że to ja ją rucham, w tym wrażliwe tematy, że koleś ma stulejkę itp. i te zrzuty wysłałem mu na maila.


#takbylo #przegryw #bekazpodludzi #cuckold #p0lka #zdrada #rozowepaski #bekazrozowychpaskow
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@neski: 3 lata temu oficjalnie ostatnio pisała, ale teraz z miesiąc temu dostałem zaproszenie od jakiejś fakowej typiary i podejrzewam, że to ona, bo już nie raz chciała nawiązać ze mną kontakt podając się za kogoś innego.
  • Odpowiedz
@neski: Najlepsza beka to to, że szukając tego kontaktu ze mną zatrudniła się w biedronce (bo oczywiście matury nie ma zrobionej, wiec o studiach i innej pracy może pomarzyć) i któregoś dnia na nią trafiła, mam nadzieję, że mnie nie poznała, bo miałem brodę i czapkę z daszkiem. xD
  • Odpowiedz
z jakiegoś konkretnego powodu tak robi ?


@neski: podejrzewam borderline, ojca nie zna bo się powiesił, matka miała fagasów, brak własnego domu tylko stale na wynajmie, ślub cywilny wzięła jak miała niecałe 19 lat, oczywiście w tajemnicy przed rodziną. xD
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: a to tak, borderline też może być. Ale to już może zakrawać o "zatruwanie" życia ;/ jak non stop ktoś próbuje się dobić. Zastanawiam się co ona chce osiągnąć, jaki ma w tym cel.
  • Odpowiedz
jak non stop ktoś próbuje się dobić


@neski: no nie tak non stop, tylko raz na 2 - 3 lata. Kiedyś gdy chodziliśmy do licbazy i chciałem się od niej odciąć to praktyczniej co drugi dzień przez pół roku byłem stalkowany.
  • Odpowiedz