Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@little_muffin: w naszych kręgach kulturowych przyjęło się, że należy dbać o owłosienie ciała. W przypadku mężczyzn główną strefą na która muszą zwrócić uwagę jest głowa i twarz. Gdyby przeciętny mężczyzna przestał się zupełnie golić to świat zmieniłby się w imprezę karnawałową, gdzie każdy przebrany jest za menela, albo za gandalfa.
W przypadku kobiet, które (zazwyczaj) nie są obdarzone nadmiernym owłosieniem twarzy, padło na dbanie o brak tegoż elementu na reszcie ciała
Myślę, że to wygląda źle w dzisiejszych czasach, gdy mamy taką, a nie inną kulturę, aczkolwiek byłoby lepiej, gdyby ludzie przestali na to zwracać uwagę i kobiety zwyczajnie nie musiały pod presją kulturową golić nóg, bo tak trzeba.


@chlodna_kalkulacja: Nie, nie byłoby lepiej bo kobiety dzisiaj i tak nic nie muszą a na facetów zwala się coraz więcej i więcej. Ja wale co za simp xD
@Zrobiony_bobr: to sobie moze zacznij golic 50% ciala i zobaczymy czy bedziesz zawsze tip top zadbany - bo to mniej wiecej sugerujesz w przypadku kobiet. ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze jestes na gladko w miejscach intymnych? Jesli tak to podziwiam, bo to oznacza golenie co 2 dni. Rob sobie co chcesz ze swoim cialem, ale wmawianie innym, ze cos jest z nimi nie tak to paskudne i
A ty golisz pachy i nogi czy jak zwykle kobiety nie mogą, ale facet to spoko?


@pekak: przeczytaj sobie mój komentarz, który pisałem do little_muffin to się dowiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to sobie moze zacznij golic 50% ciala i zobaczymy czy bedziesz zawsze tip top zadbany


@little_muffin: wolałbym golić 50% ciała niż pilnować równej liniii na mordzie, co czasami i tak #!$%@?, przez co cały
@Zrobiony_bobr: no widzisz. A jak mi ktos by dal wybor to bym wolala ogolic twarz - 10 minut roboty, niz nogi - ktore ciezko sie goli biorac pod uwage, ze polowy tylnej nie widzisz i musisz sie nagimnastykowac. ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do loniakow itd. pozyjesz troche, pobedziesz kiedys w zwiazku 10 lat i przestana Cie takie rzeczy brzydzic. A jak przyjda dzieci i wszystko co
Sam seks to dosyc obrzydliwa rzecz jak o tym pomyslisz - wymiana jakichs plynow ustrojowych, smierdzacych i o okropnym smaku z inna osoba.


@little_muffin: co Ty #!$%@? dziewczynko xDD

pobedziesz kiedys w zwiazku 10 lat


@little_muffin: mój najdłuższy związek trwał 6 lat i nie przeszkadzają mi przystrzyżone łoniaki. Jak laska lubi sobie zostawić pas startowy, albo porobić wzroki to jest spoko. Jeżeli jest tam jakiś nieogarnięty busz to jest to