Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek: ja myśle tak samo , rodzine to sobie oskarek może banan zakładac co go stać na mieszkanie a co ja , mam zrobić dziecko i żyć z rodzicami moimi czy jej w 2 pokojach ? albo się zadłużać na całe życie żeby kupić klitke ? to ja to p** ole , wole grać w gry
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Kodzirasek: przeciez to banalnie proste. Wystarczy odkladac 4k miesięcznie( ͡° ͜ʖ ͡°) przestań kupować avokado. Kawę pij w domu a nie w sturbucksie.
  • Odpowiedz
@adekad: Jedz tylko w domu, auto w ostateczności, w kryzysowych sytuacjach, tak to pieszo bo bus to tez koszta, nie wychodź do kina, na bilard, nigdzie, to MOŻE, MOŻE, uda ci się odłożyć tyle że jak będziesz chciał wziąć kredyt to się okaże ze to co odłożyłeś jest warte 5x mniej niż kiedy zaczynałeś oszczędzać.
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: Nie kumam ludzi czasem jeśli chodzi o auta, skoro chcą oszczędzać i mają auto i jeżdżą nim raz na tydzień to nie lepiej brać panka np? XD przejazd 10km np 19zl w druga 10 19zl i już miesięcznie na auto wyszło ok 160zl, w skali roku ok 1800zl gdzie paliwo + przegląd + mycie + ubezpieczenie (pewnie jakiegoś rzęcha) + parkomaty + inne części, wydają znacznie więcej, a takto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kodzirasek: ja myśle tak samo , rodzine to sobie oskarek może banan zakładac co go stać na mieszkanie a co ja , mam zrobić dziecko i żyć z rodzicami moimi czy jej w 2 pokojach ? albo się zadłużać na całe życie żeby kupić klitke ? to ja to p** ole , wole grać w gry

@PsykoSmurfer: na tym właśnie polega ta cała depopulacja, a nie że niby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@milkas98: chcesz wojny. Jesteś pewien że ją przeżyjesz jako Cywil? Że nie będzie "dobrowolnego" poboru na mięso armatnie? Że ôstanie się twój dom rodzinny czy miejsce, gdzie obecnie mieszkasz?
  • Odpowiedz
Potem się dziwić czemu ludzie nie chcą rodziny skoro niedługo mieszkanie będzie kosztować 1 000 000.


@Kodzirasek: ludzie chcą rodzin, problem w tym, że 99% polek chce te rodziny zakładać z chadami których jest 5% populacji facetów.
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Jak mi kiedyś powiedziała jedna różowa: 10 tysięcy zł netto miesięcznie to jest nic. Nie kwestionowałem. Przypomniały mi się dane z lat 2017-2019 z których wynika, że połowa pracujących zarabiała poniżej 4.094,98 zł... brutto.
  • Odpowiedz
Nie kumam ludzi czasem jeśli chodzi o auta


@Lordon: ludzie, których nie stać na utrzymanie auta, zwykle nie są na tyle ogarnięci, aby policzyć sobie koszty życia i znaleźć alternatywne sposoby na oszczędności. To właśnie oni często biorą chwilówki i znają wszystkie lombardy w okolicy.
  • Odpowiedz