Wpis z mikrobloga

#hearthstone kiedy "ranking" jest włączony? Normalnie nie miałbym wątpliwości ale... Mam "zafajkowane" to od rankingu, mam miedź i jedną gwiazdkę ale wygrałem już tyle pojedynków bez przerwy, że mam wrażenie że jednak powinienem podskoczyć. Większość pojedynków wygrana, ostatnie kilkanaście wygrane, ba, z rzędu. Nie powinienem podskoczyć? Czy to tak "przewrotnie" jest zrobione, że ten X oznacza, że "nie chce" grać gier w rankingu (co oczywiście jest głupie ale już nie wiem).

Może bym się nie dziwił, gdyby tu były ze 2-3 możliwości, ale gra podpowiada, że jest jeszcze srebro, złoto, diament (?) i master, czyli jakby łatwo przejść pomiędzy. Coś mi tu nie śmiga
  • 10
  • Odpowiedz
#vorland W sensie że jak mam widoczną "odznakę" (na która jak najadę mam info miedź z gwiazdką) to nie gram w rankingu? Jak odznaczę mam zamiast tego "poza rankingiem" i jak najadęinfo że blabla, poza rankingiem coś tam.
  • Odpowiedz
@oner: Nie wiem, u mnie normalnie naliczał. Trzeba tylko sporo tych pojedynków wygrać. Pokaż statystyki konta - tam gdzie masz podane poziomy "bohaterów" i ilosc wygranych gier rankingowych.
  • Odpowiedz
@Vorland: No właśnie zaczynam się zastanawiać od czego to zależy. W głowie mam League of Legends i tam to działało sensownie a tutajmam wrażenie, że mimo 3/4 wygranych gier nic się nie rusza. Gier wygranych w trybie pojedynku mam 60, z czego większość jedna postacią - a dzisiaj z 20 gier powiedzmy wygrałem na bank z 15
  • Odpowiedz
@oner: chyba że np. jeżeli nie mam wszystkich postaci rozwiniętych 10+ lvl to jakby się uczę i to dlatego, no już nie wiem

Może przesadziłem z liczbami ale ogólnie nie widzę powodu, dlaczego miałbym nie mieć chociaż tych 2 gwiazdek na bonzie
  • Odpowiedz
@oner: Do wejścia w diament za każde zwycięstwo dostawałem awans, teraz co bym nie robił wyżej nie trafiam, mimo masy wygranych gier. Podejrzewam że awanse są tylko za wygrane z lepszymi, a za słabszych nie ma.
  • Odpowiedz
@effectowny: No właśnie o to chodzi, że ja nie mogę awansować od wielu wielu wielu gier, nie wiem czy pisać do supportu czy co. Jak narazie od kiedy napisałem kolejne wygrane 2 gry i nic.
  • Odpowiedz