Wpis z mikrobloga

Czy znacie bardziej typowego pisowca od Dominiki Figurskiej?
Dominika Figurska i jej mąż Michał Chorosiński 10 lat temu przeżyli poważny kryzys. Dominika wyprowadziła się wówczas z domu i zamieszkała z kochankiem, jednak po pewnym czasie postanowiła wrócić do męża. Potem znów poczuła się źle w małżeństwie i czmychnęła do swojego "przyjaciela", ale ponownie wróciła. Następnie wyjechała z mężem na wakacje, jednak po powrocie doszła do wniosku, że jednak woli kochanka... W międzyczasie zaszła w ciążę. Na szczęście Chorosiński uznał dziecko i od tamtej pory są razem, zaś Dominika postanowiła zostać ekspertką od moralności i życia w zgodzie z katolickimi wartościami. (...) W rozmowie z "katolickim tabloidem" przekonuje, że nigdy nie odeszła od wiary, a nawet w czasach, gdy zdradzała męża, ciągnęło ją do kościoła.

Dominika Figurska potem została twarzą akcji "Wierność jest sexy".

Osobiście "pani" Dominika przypomina mi znanego wykopowego miłośnika PiSu jima lahey, który swego czasu prowadził na wykopie kampanię anty LGBT, co nie przeszkadzało mu dodawać zdjęcia lesbijek i trzepać do nich kapucyna. Prawica ma hipokryzję wpisaną w swoją ideologię.
#bekazpisu
#bekazprawakow
#neuropa
Pobierz
źródło: comment_1639403080DLlDyogLHRCvdUuawOtVnd.jpg
  • 52
@Bounty piękna hipokryzja, a to niby "lewaki" to zepsuta grupa społeczna i ofc wg ich oblężonej twierdzy jednorodna. Jako ateistka, antyklerykał i libetarianka - czyli pewnie lewak w skrócie ( ͡º ͜ʖ͡º) mam najwyraźniej wyżej postawioną katolicką XDDDD moralność niż obrończyni tejże żyjąc z jednym mężczyzną, mężem do tego, 10 lat w konserwatywnym monogamicznym związku. Gdzie to moje zepsucie moralne się pytam XD?
Druga specka od moralności
Jako ateistka, antyklerykał i libetarianka - czyli pewnie lewak w skrócie ( ͡º ͜ʖ͡º) mam najwyraźniej wyżej postawioną katolicką XDDDD moralność niż obrończyni tejże żyjąc z jednym mężczyzną, mężem do tego, 10 lat w konserwatywnym monogamicznym związku. Gdzie to moje zepsucie moralne się pytam XD?


@notoelo: W sumie jako ateistka masz większą motywację do np. wierności - chcesz być wierna, bo kochasz swojego męża i nie
@Bounty: Hipokryzja środowisk katolickich i konserwatywnych to naturalna sprawa gdy ludzka natura staje w opozycji do idiotycznych, staroświeckich zasad. Które są spoko jak się nimi pucuje i zyskuje poklask w środowisku ale w życiu we współczesnym świecie zwyczajnie nie pasują.