Wpis z mikrobloga

Czy znacie bardziej typowego pisowca od Dominiki Figurskiej?
Dominika Figurska i jej mąż Michał Chorosiński 10 lat temu przeżyli poważny kryzys. Dominika wyprowadziła się wówczas z domu i zamieszkała z kochankiem, jednak po pewnym czasie postanowiła wrócić do męża. Potem znów poczuła się źle w małżeństwie i czmychnęła do swojego "przyjaciela", ale ponownie wróciła. Następnie wyjechała z mężem na wakacje, jednak po powrocie doszła do wniosku, że jednak woli kochanka... W międzyczasie zaszła w ciążę. Na szczęście Chorosiński uznał dziecko i od tamtej pory są razem, zaś Dominika postanowiła zostać ekspertką od moralności i życia w zgodzie z katolickimi wartościami. (...) W rozmowie z "katolickim tabloidem" przekonuje, że nigdy nie odeszła od wiary, a nawet w czasach, gdy zdradzała męża, ciągnęło ją do kościoła.

Dominika Figurska potem została twarzą akcji "Wierność jest sexy".

Osobiście "pani" Dominika przypomina mi znanego wykopowego miłośnika PiSu jima lahey, który swego czasu prowadził na wykopie kampanię anty LGBT, co nie przeszkadzało mu dodawać zdjęcia lesbijek i trzepać do nich kapucyna. Prawica ma hipokryzję wpisaną w swoją ideologię.
#bekazpisu
#bekazprawakow
#neuropa
Bounty - Czy znacie bardziej typowego pisowca od Dominiki Figurskiej?
Dominika Figur...

źródło: comment_1639403080DLlDyogLHRCvdUuawOtVnd.jpg

Pobierz
  • 52
@Bounty: "Osobiście "pani" Dominika przypomina mi znanego wykopowego miłośnika PiSu jima lahey, który swego czasu prowadził na wykopie kampanię anty LGBT, co nie przeszkadzało mu dodawać zdjęcia lesbijek i trzepać do nich kapucyna. Prawica ma hipokryzję wpisaną w swoją ideologię."

ojjj to lepiej zapoznaj się z historią jednego z naczelnego konfiarzy nijugmd, który przyznał się do bycia pedo oraz do trzepania pod własną matkę xD

https://www.wykop.pl/wpis/62226031/jako-ze-nijugmd-dal-mnie-na-czarno-za-wstawienie-j/
@Diabel_Wszechmogacy:

Dominika Małgorzata Chorosińska z domu Figurska (ur. 28 grudnia 1978 w Elblągu) – polska aktorka teatralna i filmowa, działaczka samorządowa i polityczna


i jak widać po jej wypowiedziach i wystąpieniach reprezentuje poglądy prawicowe. sama siebie też tak definiuje

@Diabel_Wszechmogacy: Religijność i konserwatyzm nie ma nic wspólnego z tym czy ktoś jest jest prawicowcem czy lewicowcem.

nie, skądże xD jeszcze fiknij: to nie jest prawdziwa prawica ( ͡° ͜