Wpis z mikrobloga

@bitclude: Zorganizujcie sobie jakieś SLP, bo bez dostawców płynności będzie lipa.
Wiem że o PLN ciężko, ale obecnie są praktycznie bezkosztowe metody SLP z zamianą do USD chociażby.
Np. wirex ma swój malutki OTC do tego i elegancko działa. Mikro transakcje OTC.
Nawet sami moglibyście choćby za pomocą ich OTC dostarczać płynności u siebie do PLN.

I nawet nie trujcie mi dupy bez LN. Żenujące. Zachwilę startuje RGB a wy zpozycji
Opposition_Fuhrer - @bitclude: Zorganizujcie sobie jakieś SLP, bo bez dostawców płynn...

źródło: comment_1639391548CPNM56Ob4ZcjvJ21dBCsWl.jpg

Pobierz
@bitclude: W ogóle nie wiem o czym tu dyskutować. Bimbaj po ponad 4 latach nadal nie rozpoznaje segwita.
Poza tym mają zatrudnionych emerytowanych psów z katowic, którzy są niespełnionymi ubekami, którzy ubzdurali sobie że każdy klient giełdy ma obowiązek udowodnić im źródło pochodzenia każdej złotówki.

https://www.wykop.pl/link/6323051/jak-bitbay-przywlaszcza-sobie-kryptowaluty/

Sprawdźcie komentarze w tym znalezisku, ktoś wrzucił trochę przykładów. To u nich standard i są znani z tego.
Opposition_Fuhrer - @bitclude: W ogóle nie wiem o czym tu dyskutować. Bimbaj po ponad...

źródło: comment_1639392794eUZpCkiQFfM1XnD35kMB1w.jpg

Pobierz
@bitclude: I weźcie wy się ogarnijcie w końcu ludzie., bo nie mogę na to patrzeć. Ile wy już działacie? Co zrobiliście przez ten czas? Siedzicie i czekacie na cud... aż nagle z dupy ludzie zaczną do was przechodzić. Zajebista strategia...

Macie tak zajebistą pozycję, że powinniście kuklami klaskać z radości. Przecież bimbaj ma tak #!$%@?ą opinię, taką antyreklamę o jakiej każdy by marzył. Ekwiwalent marketiongowy wart setki tys. jak nie baniek.
Opposition_Fuhrer - @bitclude: I weźcie wy się ogarnijcie w końcu ludzie., bo nie mog...