Wpis z mikrobloga

O, profesorka UJ ma Q&A na instagramie! Jestem pewna że UJ, jako uczelnia szczycąca się swoją otwartościa, nie zatrudniłoby neonazist...
O boże o #!$%@?
#bekazprawakow #antykapitalizm #bekazpodludzi #bekaznarodowcow #bekaznazioli #nazizm #antyfaszyzm #libertarianizm #lewica #korwin #konfederacja #wojnaidei #heheszki #neuropa #4konserwy #komunizm #socjalizm #bekazkuca #bekazlibka
Meowkno - O, profesorka UJ ma Q&A na instagramie! Jestem pewna że UJ, jako uczelnia s...

źródło: comment_1639344651BlHhjOmOMn5Jg6uJtVa1Ae.jpg

Pobierz
  • 115
zatem według Ciebie pula genetyczna nie ma żadnego związku z dziedzictwem narodowym?


@klepacz-kodu: Był pewien ród w Europie, który też tak uważał. Wiesz, potomstwo powstałe z kazirodczych związków może i zachowuje "dziedzictwo", ale z jakiegoś powodu takie dzieciaczki nie słyną z wybitnego zdrowia.

Geny są odpowiedzialne za wiele czynników, w tym za IQ.


@klepacz-kodu: Za IQ odpowiadają w równym stopniu czynniki środowiskowe czy wykształcenie.

Nie ma czegoś takiego jak dziedzictwo
@venividi właśnie, że nie! Były badania odnośnie wpływu środowiska na IQ - bliźniaki były dawane rodzinom o różnym statusie społecznym i ich IQ nie różniło się znacząco pomimo różnic środowiskowych. Neil to wcale nie jest żaden autorytet lol. Poczytaj o nim trochę więcej to będziesz wiedział o co mi chodzi :)

Spoko że od razu równasz pólę genetyczną całego narodu z pólą jednej rodziny :) Fajny fikołek :)
wow, bardzo rigczowe odpowiedzi! Jestem zaskoczony! Jednak jest nadzieja na przyszłość!


@klepacz-kodu: najpierw tak komentujesz odpowiedzi osoby, która ma poglądy "seks tylko w małżeństwie i zakaz mieszania się z murzynami", a jak ktoś ci wypomni, że masz takie poglądy piszesz:

może to nie są moje poglądy (...) Bo jak na razie to Ty mi wmawiasz jakieś zakazy.


To była hipokryzja numer 1.

@klepacz-kodu: czy ktokolwiek (poza mną, ale ja nie
@Wedam lol xD
Ok zatem 'hipokryzja' numer 1:
To że szanuję czyjeś odpowiedzi nie oznacza że zgadzam się z nimi w 100%. Np doceniam to, że uznaje seks przedmałżeński jako coś złego, natomiast nie uważam by rozwiązaniem był zakaz.
'Hipokryzja' numer 2:
Ludzie w komentarzach umawiali się na donosy i próbowali wywrzeć presję na władzach uczelni, sprawili też że została wyrzucona z organizacji pomagającej zwierzętom. Według Ciebie to nie są próby zamknięcia
Jeżeli uważacie "czystość rasy" za wartość, która powinna być chroniona prawnie, przez zakaz "krzyżowania ras


@LebronAntetokounmpo: Taka osoba niewątpliwie jest rasistą, ale nie jest to warunek wystarczający do bycia neonazistą.
Nie wiem, na ile ta pani ma wspólne poglądy z wąsatym malarzem. Jeśli okazałaby się narodową socjalistką, to przyznałbym ci rację.
@venividi już się do tego odniosłem. Nie korzystam z języka polskiego na codzień.

Jeśli zaś mowa o osobie X, która jest czarna i bardzo inteligentna, w zależności z jakiego punktu widzenia spojrzymy na PULĘ genową, może być to wartość dodatnia lub ujemna. Pod względem INT będzie dodatnia, pod względem estetycznym ujemna.
natomiast nie uważam by rozwiązaniem był zakaz.


@klepacz-kodu: i mówisz, że pogląd który chce zakazu to rigcz? xD piękny fikołek

Według Ciebie to nie są próby zamknięcia komuś ust?


@klepacz-kodu: nie. Co innego gdyby sfingowali jakieś zdjęcie. A tutaj, jeśli by kogokolwiek zwolnili, to tylko dlatego że UJ może nie chcieć mieć z osobą z takimi poglądami nic wspólnego. Uczelnie wyższe raczej nie chcą się kojarzyć z neonazistami.

Według Ciebie
@Wedam niech usuwają, wcale mnie to nie rusza. Mogą też dać bana, to sporo mówi o moderacji tutaj, ale chyba już wszyscy wiemy na jakim jest poziomie.

Pierwszy punkt już tłumaczyłem i nie uważam żeby był to fikołek. Mówiłem do czego konkretnie się odnosiłem.

Proszę Cię! Jesteś poważny? Cancel-culture to nic złego według Ciebie bo przecież oni sami dodali niepoprawne politycznie wpisy do internetu xD Zwolniliby ją ze względu na presję społeczną