Wpis z mikrobloga

we wtorek Braun i Mentzen organizują protest przeciwko paszportom. Nikt inny nie go nie zorganizuje.
Jeśli ich nie popierasz nie głosuj na nich ale przyjdź na protest bez wzgledu na to kto za nim stoi.

Po wejściu paszportów twoja lokacja będzie przypisana do nazwiska więc nie zaprotestujesz już więcej z obawy o zablokowanie kont.

#gospodarka #ekonomia #podatki #warszawa #firma #finanse #android #polska #historia #polityka
ewolucja_myszowatych - we wtorek Braun i Mentzen organizują protest przeciwko paszpor...

źródło: comment_16393419701gS2gjqbR4flY62WlmoBxZ.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli ich nie popierasz nie głosuj na nich ale przyjdź na protest bez wzgledu na to kto za nim stoi.


@ewolucja_myszowatych: XD nie, nie będę maszerował ramię w ramie z katotalibami którzy chcieliby moją kobietę skazać na cierpienie gdyby nie chciała urodzić płodu bez mózgu.
  • Odpowiedz
@advert: gościu możesz w przyszłosci tych katotalibów odsunąć od władzy ale jak wejdzie paszport będziesz musiał przyjąć wszystko co tylko zechce emitent paszportu. Wiec warto iść nawet jakby to Stalin organizował


@ewolucja_myszowatych: Tak jak się pisiorow da odsunąć od władzy, gdy przejmują wszystkie sądy i media.

Nie popieram koncepcji paszportu covidowego, ale godność by mi nie pozwoliła stanąć wokół takich antyludzkich bydląt.
  • Odpowiedz
@ewolucja_myszowatych: godność nie pozwala mi legitymizować działań bandytów, którzy na miałkie umysły wpływają właśnie takimi działaniami pod publiczkę, zarazem nie mając nic przeciwko zamordyzmowi, jeśli jest on zgodny z ich przekonaniami.
  • Odpowiedz
@advert: ich zamordyzm polega na tym że twoja kobieta nie będzie mogła zrobić aborcji. Paszportowy zamordyzm polega na tym że nie będzie mogła kupić bułek bez wstrzyknięcia preparatu albo zostanie pobita przez ludzi którzy myślą że zaraża bo nie przyjęła szesnastej dawki. Te zamordyzmy nie są równe.
  • Odpowiedz
@ewolucja_myszowatych: sęk w tym, że historyjki o paszportowym zamordyzmie to w naszych warunkach na razie mrzonki, natomiast do sytuacji, że kobiety umierają, przez to że lekarze boja się robić aborcji, już dochodzi, właśnie przez takich bydlaków których tu ochoczo promujesz.
W związku z czym za pilniejsze i groźniejsze uważam zagrożenie które już ma miejsce - i dlatego właśnie nie zamierzam moja obecnością afirmować jakichkolwiek działań tych bandytów.
  • Odpowiedz
@crimson_fckr: Bardziej chyba chodzi o ironię tego że konfederacja poparła wniosek do TK, który był przyczyną tego co jest ba zdjęciu. Ten ogromny tłum to protestował przeciw mentzenowi i braunowi.
  • Odpowiedz
@ewolucja_myszowatych: beka z was i waszych urojen. Na co niby ten "paszport covidowy" mialby pozwolic czego nie ma juz teraz? Kto jest zaszczepiony a kto nie to rzad doskonale wie, bo szczepionki w systemie IKP sa przypisane do PESELu
  • Odpowiedz