Wpis z mikrobloga

via Android
  • 27
@Kutacz_2000 tak, oczekuje niewiadomo jak skomplikowanego rozwiązania IT - BYCIA ZALOGOWANYM xD

Nie będę robił jakichś wydumanych integracji, żeby obejść problem, bo w praktyce będą pewnie jeszcze bardziej kłopotliwie niż to wylogowanie.

Timeout 5 min jest tak śmiesznie krótki, za nie wiem o czym Ty w ogóle chcesz dyskutować.

Nawet nie trzeba mieć działalności, przy zwykłym zarządzeniu budżetem domowym, jeśli ktoś podchodzi do tego z jakimś zaangażowaniem, np robi jakiś Excel, albo
  • Odpowiedz
@oslet: Ja nawet nie prowadzę firmy i #!$%@? mnie że zmieniły 10 min na 5. Czasem loguje się do banku i nie wiem idę zrobić kawce lub coś sprawdzam. Tak samo z kontem giełdowym kiedyś bez limitu a teraz chyba 2h.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@oslet: użytkownicy końcowi to debile więc PSD 2 zbiło czas na 5min. Ta sama dyrektywa pozwala też na połączenie kont w wielu bankach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@oski94 nie wydaje mnie się, że bezpieczeństwo ma się nie podobać. Dostawca usługi ma robić tak, żeby wszystko się podobało, w tym bezpieczeństwo, w miarę możliwości oczywiscie. Jeśli 5 min wynika z prawa, to oczywiście możliwości się trochę kończą, przykre. Ale prawo o bezpieczeństwie nie zawsze jest tym samym co faktyczne bezpieczeństwo.

Nadal nie widzę realnych przypadków użycia, gdzie ta dyrektywa miałaby zwiększać bezpieczeństwo. @raven4444 @strean potraficie takie podać? Bo że "userzy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@darvd29:

Co robisz przez 5 minut w banku nic nie robiąc?


Ja wprawdzie Millennium, ale problem ten sam, to odpowiem - czekam na konsultanta na czacie. Albo czasem jak już w trakcie rozmowy jestem i czekam na odpowiedź, to też wyloguje.

Najbardziej #!$%@?, że nie ma żadnego ostrzeżenia typu "uwaga, za X sekund zostaniesz wylogowany", tylko cię wywala i elo, następny.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kliko to już w ogóle dramat. W mBank chyba jest to jakoś przewidziane, że jeśli mam otwartą rozmowę z konsultantem to nie wylogowuje.

@umtali xD strach żartować, bo nie wiadomo kiedy żart się stanie prawdą.
  • Odpowiedz
@denerwujesie

Na dodatek mają usera za małpę


Najwyraźniej żyjesz w jakiejś bańce. Zapewniam Cię że zdecydowana większość userów to małpy, nie nadążające za techniką ludzie 50+ albo małolaci w stylu #yolo
  • Odpowiedz
  • 2
@Kutacz_2000 tak, oczekuje niewiadomo jak skomplikowanego rozwiązania IT - BYCIA ZALOGOWANYM xD


Nie będę robił jakichś wydumanych integracji, żeby obejść problem, bo w praktyce będą pewnie jeszcze bardziej kłopotliwie niż to wylogowanie.

Timeout 5 min jest tak śmiesznie krótki, za nie wiem o czym Ty w ogóle chcesz dyskutować.

Nawet nie trzeba mieć działalności, przy zwykłym zarządzeniu budżetem domowym, jeśli ktoś podchodzi do tego z jakimś zaangażowaniem, np robi jakiś Excel, albo
  • Odpowiedz