Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu, minęło mi 2 lata na wykop, początki nie były łatwe, ale z perspektywy czasu widzę dlaczego i nie dziwie się że 90% osób jechało mnie w komentarzach.

Co chciałbym powiedzieć, to Dziękuję, wykop dał mi bardzo dużo możliwości rozwoju i dzięki w sumie temu portalowi już nie muszę j---ć na produkcji i martwic się czy za miesiąc wystarczy mi na hormon.

Miałem tu dodać zdjęcie które dodałem w pierwszym wpisie, ale po przeprowadzce od kilku tygodni nie widziałem już swojej miłości, także dodam zdjęcie tego słodziaka i się pochwale.

#pies
#zwierzaczki
#mirkokoksy
#silownia
#dieta
#sterydy
#mirkokoksy
Lewusx - Kilka dni temu, minęło mi 2 lata na wykop, początki nie były łatwe, ale z pe...

źródło: comment_1639228724pzzzytwJYZW1DIxXLMcVMS.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bardzo ladny pieseł. Z ciekawosci jak wygladalo u Ciebie przejscie zawodowe od produkcji do trenera/treningow ? Byly jakies zalamania czy watpliwosci ,?
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: Jestem w stanie utrzymać się już tylko z prowadzenia, konsultacji i pisania planów/diet.

@tezmirek: Ja miałem wątpliwości od samego początku, prace w produkcji musiałem podjąć bo po sezonie startowym, na koncie zostało mi z tego co pamiętam niecałe 100zł, także kryzys w c--j.
Założyłem fanpage, ogłosiłem się też tutaj, przyfarciłem i mój wpis wpadł w gorące. Zgłosiło się kilka osób, potem kilka z FB i różnych grup
  • Odpowiedz