Wpis z mikrobloga

Ostatnio tak sie zastanawiałem jakiej grupy ludzi najbardziej nienawidze, do kogo czuję największą odrazę, na myśl o kim zbiera mi sie na wymioty. Doszedłem do wniosku, że są to bluepillowcy - orbiciarze bez godności.

Znajomy(z widzenia) uganiał się za jedną dziewczyna z którą mam wspólnych znajomych. Odwoził ją z pracy do domu (żeby nie wracała sama po ciemku), zabierał w góry, chodził do restauracji, słuchał jej problemów i zawsze był na miejscu żeby pomóc. Jednym słowem orbiciarz niesamowity i chyba za swoje starania nigdy nic nie dostał (bo ta dziewczyna to taka porzadna i trudna do zdobycia jest ( ͡º ͜ʖ͡º)).
Teraz plot twist - ta dziewczyna poznała jakiegoś Włocha na tinderze i sobie z nim romansowała przez dwa miesiące. W końcu Włoch przyleciał do Polski(nawet jej nie napisał, że leci tylko że już jest- czyli pewnie nie ona jedna jest peklowana w kraju nad Wisłą). Kiedy to usłyszała to rzuciła wszystko - w ostatnim momencie zmieniła swoje plany na weekend tylko po to żeby skakać po włoskim makaronie aż dopóki nie stanie się aldente.

Temu znajomemu nic nie powiem na ten temat. W sumie nawet będzie mi sprawiało satysfakcję jak będę patrzyć jak skacze wokół tej polki i się poniża.

#p0lka #tinder #zwiazki #bluepill #blackpill #przegryw #badoo #podrywajzwykopem
  • 16
@BurzaGrzybStrusJaja: To nie wina człowieka, że spodobała mu się jakaś laska. Winny jest jedynie temu że nie jest Włochem.
Chce ją poderwać po przez usługiwanie jej, być może nie zna innej techniki. Sporo facetów robi podobnie, bo nikt nigdy ich nie nauczył jak powinno się to robić prawidłowo.
@BurzaGrzybStrusJaja: jest na tym świecie dużo gorszych rzeczy. Ludzie mordują, gwałcą, krzywdzą małe dzieci, ale dla ciebie akurat to jest godne pogardy. Czemu akurat to budzi w Tobie takie emocje? Czy uważasz, że szanujesz siebie? Lubisz siebie i swoje wybory uważasz za słuszne?