Wpis z mikrobloga

Pora na moje #pokapake. Widać, że mój Mikołaj mocno czekał na moją weryfikację ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akceptację dostałem o 23:25, a już półtorej godziny później mogłem w appce śledzić paczuchę dla mnie. Z odbiorem paki też poszło sprawnie - 20min od włożenia do Paczkomatu była już w moich rękach. Szczerze? Nie byłem gotowy na takie bydle ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Paczka była zdecydowanie bliżej górnej granicy wagowej, niż dolnej. Ledwo to do domu doniosłem ( )

Unboxing zacząłem od listu. Ręcznie pisane 8 stron A4. Niestety po 3 stronie ciekawość wygrała i list musiał poczekać. ( )
Co się znalazło w paczce?
- Scrabble - teraz to mi nawet trochę głupio, że w swojej kolekcji nie miałem tak podstawowego tytułu (°°
- Przepowiednia - wygląda na szybką i przyjemną karciankę. Fajna odskocznia od pozycji, w których rozgrywka zajmuje 4+ godzin. Na pewno będzie grane!
- Anty-Monopoly - w tą wersję monopoly jeszcze nie grałem. Kompaktowy format z pewnością sprawdzi się poza domem :D
- karty z Macedonii - nie wspomniałem o tym w opisie, ale Macedonia była pierwszym kierunkiem, jaki planowaliśmy odwiedzić z moją różową. Niestety covid i odwołane loty wszystko popsuły i do tych planów już (a może póki co?) nie wróciliśmy.
- multimetr - ciężko o bardziej podstawowy element wyposażenia dla kogoś, kto się bawi elektroniką. Trafi na stałe do skrzynki narzędziowej
- szalik - wiecie, że nigdy nie nosiłem szalika? Moją nową ulubioną kategorią filmów na YT jest "X sposobów na wiązanie szalika" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- zapas piw na cały rok - piwa pijam bardzo sporadycznie, także taki zapas wystarczy mi spokojnie do kolejnej wykoPAKI ( )
- scyzoryk - niezastąpiony nie tylko w górach, ale też przy otwieraniu kolejnej wykopaki :D
- słodycze - no bo kto nie lubi słodyczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- i reszta, którą widać na zdjęciu :D

Po unboxingu oczywiście doczytałem list. Cieszę się, że mojemu Mikołajowi chciało się rozpisać :)

Czy jestem zadowolony z paczuchy? Jeszcze jak! Niemal każdy element przemyślany, do tego długi list - widać serducho włożone w paczkę. I właśnie takich paczek wszystkim z tagu #wykopaka życzę ( ʖ̯)

Dziękuję Mariusz!

chybaDapi - Pora na moje #pokapake. Widać, że mój Mikołaj mocno czekał na moją weryfi...

źródło: comment_1639173060qoE2BBrmgd9WjnYf2A9Ofd.jpg

Pobierz
  • 19