Wpis z mikrobloga

Wiec pierwszy Meetup zakończony. Zapisanych 11 osób, potwierdziło 5, udział wzięło 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dla mnie jechało się przyjemnie, równo z akcentami na KOMach. Koledzy pokazali gdzie moje miejsce, ale nie spodziewałem się niczego innego po dość długiej przerwie. Czy będzie kolejna wspólna jazda? Ja jak najbardziej na tak, choć nie wiem czy nie ciekawie byłoby połączyć się audio i pogadać.
Ps. Michał, Damian napiszcie do mnie prywatna wiadomość przez wykop abym znał Wasze loginy i dokonam skomplikowanego losowania - macie 50% szansy na wygrana xD

Jeszcze raz dzięki!
#szosa #zwift
vanderbike - Wiec pierwszy Meetup zakończony. Zapisanych 11 osób, potwierdziło 5, udz...

źródło: comment_1639080950n3tv9U5iT9WssVvigFeHgB.jpg

Pobierz
  • 12
@van_der_bike: szacuneczek, mnie zweryfikowało życie prywatne, próbowałem Ci wysłać PW z info, że nie zdążę dojechać do domu ale masz wyłączone wiadomości na wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widziałem na zwift companion kolejne wydarzenie, tym razem postaram się być.
@grumm: Wiec ja od marca prawie nic nie zrobiłem, budowa i obowiązki zweryfikowały brutalnie. Ogólnie w marcu zakończyłem na 260W/66kg natomiast dwa tygodnie temu zrobiłem test FTP i wyszło 190W/70kg. I czuje to w nogach jak siadłem.

Jeden login znam jeszcze Damian.