Wpis z mikrobloga

@Revvvvvvvvvvvvvvvv: To jest bzdura. Mniej więcej od 25 roku życia liczba znajomych nawet u osób towarzyskich zaczyna spadać. Wynika to z pewnych obiektywnych czynników, których nie chce mi się opisywać. Chodzi np. o to ze ludzie maja coraz mniej wolnego czasu z powodu skupiania się na pracy, poświęcania czasu rodzinie (partnerowi i dzieciom) i mniejszej ilości energii w starszym wieku. Począwszy od tego tym wieku wyzwaniem jest utrzymanie życia towarzyskiego, a
To jest bzdura. Mniej więcej od 25 roku życia liczba znajomych nawet u osób towarzyskich zaczyna spadać. Wynika to z pewnych obiektywnych czynników, których nie chce mi się opisywać. Chodzi np. o to ze ludzie maja coraz mniej wolnego czasu z powodu skupiania się na pracy, poświęcania czasu rodzinie (partnerowi i dzieciom) i mniejszej ilości energii w starszym wieku. Począwszy od tego tym wieku wyzwaniem jest utrzymanie życia towarzyskiego, a budowanie go
NIE ZASLUGUJA NA TWOJE TOWARZYSTWO XDDDDD


@Klakkkier: ale czemu zakładasz, że ja uważam sie za lepszego? Widać jakie masz nastawienie do przegrywów. Ja nie lubie normictwa, bo sie z nimi nie dogadam i sie #!$%@? w ich towarzystwie, bo widze jak bardzo odstaje.

Także nie wyciągaj wniosków z peezdy.