Wpis z mikrobloga

@Revvvvvvvvvvvvvvvv: To jest bzdura. Mniej więcej od 25 roku życia liczba znajomych nawet u osób towarzyskich zaczyna spadać. Wynika to z pewnych obiektywnych czynników, których nie chce mi się opisywać. Chodzi np. o to ze ludzie maja coraz mniej wolnego czasu z powodu skupiania się na pracy, poświęcania czasu rodzinie (partnerowi i dzieciom) i mniejszej ilości energii w starszym wieku. Począwszy od tego tym wieku wyzwaniem jest utrzymanie życia towarzyskiego, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: a leć do pubu czy innego, siądź przy barze, pijaj piwerko i zaczep jakiegoś innego samotnika siedzącego przy barze jakimś żarcikiem "Hehe #!$%@?ć PiS a tak w ogóle to Czaraimukoskk jestem"
  • Odpowiedz
To jest bzdura. Mniej więcej od 25 roku życia liczba znajomych nawet u osób towarzyskich zaczyna spadać.


@Blackmore: ale ja mam 18 lat, więc o #!$%@? chodzi?

Jeśli ktoś nie zdobył znajomych w szkole średniej i na studiach to jest to over dla niego.


@Blackmore: brawo za wyciągnięcie poprawnego wniosku

Z czego ma mi spaść liczba znajomych, z 0 do 0?
  • Odpowiedz
po trzecie- nawet gdyby nie byli normikami to i tak przez neta z nimi na "miasto" nie wyjde


@Revvvvvvvvvvvvvvvv:
Połowa tagu #wroclawskiewykoppiwo to NIE normiki, a jakoś ich poznałem (na tagu, umówiliśmy się na piwo NA MIEŚCIE).
Fakt że mój poprzedni komentarz usunąłeś świadczy że zamiast sobie pomóc to robisz wszystko aby się wytłumaczyć.
  • Odpowiedz
To jest bzdura. Mniej więcej od 25 roku życia liczba znajomych nawet u osób towarzyskich zaczyna spadać. Wynika to z pewnych obiektywnych czynników, których nie chce mi się opisywać. Chodzi np. o to ze ludzie maja coraz mniej wolnego czasu z powodu skupiania się na pracy, poświęcania czasu rodzinie (partnerowi i dzieciom) i mniejszej ilości energii w starszym wieku. Począwszy od tego tym wieku wyzwaniem jest utrzymanie życia towarzyskiego, a budowanie go
  • Odpowiedz
NIE ZASLUGUJA NA TWOJE TOWARZYSTWO XDDDDD


@Klakkkier: ale czemu zakładasz, że ja uważam sie za lepszego? Widać jakie masz nastawienie do przegrywów. Ja nie lubie normictwa, bo sie z nimi nie dogadam i sie #!$%@? w ich towarzystwie, bo widze jak bardzo odstaje.

Także nie wyciągaj wniosków z peezdy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Blackmore: i co tobie da zdobywanie znajomych na studiach jak po max 2 latach od końca studiów oni przestaną się odzywać bo będą mieli swoje życie. Każdy w wieku około 28lat kończy tak samo, albo z partnerką której poświęca cały czas,albo sam ,bez szans na poznanie kogokolwiek
  • Odpowiedz